BKS Profi Credit Bielsko-Biała ma nową zawodniczkę. Do drużyny po dziesięciu latach powraca bardzo doświadczona Paulina Maj Erwardt, która po przerwie wznawia siatkarską karierę.

Zawodniczka na swoim koncie ma bogaty dorobek zarówno ligowy jak i reprezentacyjny. Na swoim koncie ma medale Mistrzostw Polski w każdym możliwym kolorze. Dwukrotnie zdobyła tytuł mistrzyni Polski. Jest też zdobywczynią Pucharu CEV. Nowa libero bielskiego klubu ponad sto razy wystąpiła w biało-czerwonych barwach. Jest zdobywczynią brązowego medalu Mistrzostw Europy.

 – Bardzo mi miło, że po tylu latach wracam do klubu, w którym tak naprawdę zaczynałam seniorską przygodę z siatkówką. Cieszę się, że znów będę bronić barw bialskiego klubu i cieszyć kibiców swoją, mam nadzieję dobrą grą. Mam nadzieję, że stworzymy dobry zespół i wspólnie z kibicami będziemy się bawić siatkówką. To taki mój mały cel, aby poprzez moją grę przekazywać fanom pozytywne emocje. Uwielbiam to miasto i myślę, że gdyby nie było tak daleko od mojej rodziny to bym tu zamieszkała. Mam tutaj wielu przyjaciół, więc tym bardziej się cieszę, że będę mogła znów grać w Bielsku-Białej – komentuje swój wybór zawodniczka. – Paulina to jedna z najlepszych zawodniczek na tej pozycji. Jestem przekonany, że swoim doświadczeniem bardzo pomoże młodszym koleżankom, które będą miały się od kogo uczyć. Cieszę się, że zdecydowała się reprezentować BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała! – dodaje szkoleniowiec bielskiego teamu Bartłomiej Piekarczyk.

źródło: siatkowka.bks.bielsko.pl, fot. TVP Sport