Niezwykle doświadczona przyjmująca Natalia Skrzypkowska została nową siatkarką E.Leclerc Radomki Radom. Zawodniczka do  drużyny prowadzonej przez Jacka Skroka przenosi się z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, gdzie spędziła poprzedni sezon.

Natalia Skrzypkowska w swoim siatkarskim dorobku ma wiele sukcesów. Jest zdobywczynią medali Mistrzostw Polski jak również Pucharu Polski. Sukcesy odnosiła także wcześniej, grając w młodszych kategoriach wiekowych. W minionym sezonie ligowym zdobyła 295 punktów (29 asów serwisowych, 26 punktowych bloków oraz 240 skutecznych ataków)

W minionym sezonie grałam przeciwko Radomce, ale wtedy skupiałam się głównie na grze mojej drużyny. Te mecze nie miały wpływu na mój tegoroczny wybór klubu. Lubię wyzwania i chciałam być częścią tego projektu. Nie będę ukrywała, że duże znaczenie miał fakt, że trenerem jest Jacek Skrok, który w zeszłym sezonie zrobił w Radomiu naprawę niezłą robotę i bardzo się cieszę, że będę mogła z nim teraz współpracować. Transfer przebiegł szybko, bo nie zastanawiałam się długo nad ofertą. – komentuje szczegóły swojego przejścia do Radomki. – Kolejny sezon chciałabym cieszyć się grą w siatkówkę, tak jak do tej pory. Wraz z nową drużyną postaramy się walczyć o jak najlepszy wynik. To mogę obiecać. – dodaje.

Kontakt Natalii Skrzypkowskiej obowiązywał będzie w najbliższym sezonie.

źródło: E.Leclerc Radomka Radom, LSK