Grot Budowlani Łódź mają nową środkową. Do drużyny, która w ostatni sezonie uplasowała się na piątym miejscu w tabeli dołączyła Kornelia Moskwa, która ostatnie sześć sezonów spędziła w BKS Bielsko-Białej. 

– Witam wszystkich serdecznie! Bardzo się cieszę, że będę w przyszłym sezonie bronić barw Grot Budowlanych Łódź. Mam nadzieje, że nadchodzący sezon przyniesie nam mnóstwo niezapomnianych emocji i pozytywnych wrażeń, a przede wszystkim zwycięstw na siatkarskich parkietach. Osobiście, po tak długiej przerwie nie mogę się doczekać rozpoczęcia sezonu i wspaniałej atmosfery na trybunach. Myślę, że to będzie dla nas wszystkich ciekawy sezon, a na pewno pełen walki i determinacji. Do zobaczenia! – powiedziała nowa zawodniczka Grot Budowlanych, Kornelia Moskwa.

– Serdecznie witamy Kornelię w naszej drużynie. Jej transfer zamyka nasz skład na środku, dzięki temu będziemy mieli na tej pozycji trzy zawodniczki z Polski. Kornelia aż sześć sezonów spędziła w drużynie z Bielska-Białej. Z pewnością decyzja o zmianie nie była dla niej łatwa, dlatego tym bardziej cieszę się, że wybrała właśnie nasz klub – powiedział prezes, Marcin Chudzik.

źródło: Grot Budowlani Łódź/foto: Katarzyna Kozlowska