Transfery: Mistrzynie Polski mają nową przyjmującą!

Reprezentantka Polski Natalia Mędrzyk dołącza do drużyny Chemika Police. W poprzednim sezonie mogliśmy ją oglądać w barwach Impelu Wrocław, a wcześniej także w zespole Muszynianki Muszyna  oraz w Dąbrowie Górniczej

25-latka mierzy  184 centymetry wzrostu a jej zasięg w ataku wynosi 305 cm.

Zawodniczka na swoim koncie srebro Igrzysk Europejskich, brąz Ligi Europejskiej oraz brązowy medal  ma brązowy medal Mistrzostw Polski.

Cieszę się, bo czeka mnie nowe wyzwanie. Zdecydowałam się na Chemik, ponieważ trudno jest odmówić mistrzowi Polski. Decyzję podjęłam bardzo szybko. Dodatkowo przenoszę się w swoje rodzinne strony, to kolejny plus. Cieszy mnie również wizja gry w Lidze Mistrzyń. Nigdy nie grałam w tych rozgrywkach, więc nie mogę się doczekać swojej pierwszej szansy – powiedziała zawodniczka, która wraz z naszą reprezentacją walczy w turnieju w Montreux – – Przyleciałyśmy w poniedziałek wieczorem, podróż minęła bardzo szybko i bez żadnych opóźnień. Z hotelu widzimy piękne jezioro, nie mamy na co narzekać. Pozostaje nam skupić się na graniu i pokazać najlepszą siatkówkę – dodaje nowa przyjmująca Chemika.

źródło: Chemik Police

Facebook Comments