Z drużyny Cerrad Czarnych Radom napływają kolejne dobre wiadomości dla wszystkich sympatyków klubu. Kolejny zawodnik przedłuży swój pobyt w drużynie Wojskowych. Tym razem będzie do atakujący Michał Filip.

Zawodnik dołączył do składu w poprzednim sezonie. Niestety kontuzja na dłuższy okres czasu wykluczyła go z gry. Tym bardziej nie kryje on radości, że nadal będzie mógł reprezentować barwy radomskiej drużyny – Bardzo się cieszę, że klub mi zaufał pomimo kontuzji, która wykluczyła mnie z większości spotkań oraz treningów. Wierzę, że pokażę w najbliższym sezonie na co mnie stać. Żadna ze stron nie będzie żałować tego kontraktu – zaznaczył popularny „Bicek”.

Robert Prygiel, szkoleniowiec drużyny wierzy, że w kolejnych sezonach będzie się on mógł jeszcze bardziej rozwinąć i pokazać jak najlepszą jakość gry –  W tym sezonie Michał nie miał szansy zademonstrować w pełni swoich możliwości. Niestety przeszkodziła w tym pechowa kontuzja z początku grudnia 2017 roku, która wykluczyła go z kolejnych trzech miesięcy. Jesteśmy przekonani, że podpisany dwuletni kontrakt z Michałem, sprawi że zawodnik odwdzięczy się nam wszystkich dobra grą i w przyszłym sezonie PlusLigi pokaże swoją wartość w niejednym meczu.

Obecny kontrakt Michała Filipa będzie obowiązywał przez kolejne dwa sezony.

źródło: Cerrad  Czarni Radom