Radomski przedstawiciel Ligi Siatkówko Kobiet, poinformował o rozstaniu z Chorwacką przyjmującą Mią Jerkov. Zawodniczka w ostatnim czasie nie mogła grać z powodu kontuzji. Dziś dowiadujemy się o rozwiązaniu z nią kontaktu za porozumieniem stron. Władze klubu nie wykluczają rówież kolejnych rozstań z drużyną.

Sytuacja E.Leclerc Radomki Radom w obecnym sezonie jest bardzo trudna. Podopieczne Jacka Skroka, a teraz Adama Grabowskiego w dziewięciu dotychczas rozegranych meczach ani razu nie zeszły z boiska w roli triumfatorek. Z dorobkiem zaledwie dwóch punktów na koncie zajmują przedostatnie miejsce w ligowej tabeli. Wyprzedzają jedynie beniaminka LSK – Wisłę Warszawa.

Mia Jerkov dołączyła do radomskiego klubu przed obecnym sezonem. Była już zawodniczka Radomki pełniła w niej rolę kapitana. W barwach radomskiego klubu rozegrała pięć meczów.

Dziękujemy Mii za grę w barwach E.Leclerc Radomki Radom i życzymy powodzenia w dalszej karierze.” – powiedział Dyrektor Klubu Łukasz Kruk. „Obecnie trwają poszukiwania zawodniczki na tą pozycję, która wzmocni naszą drużynę. Niewykluczone, że to nie koniec zmian w Radomce – dodaje.

źródło: E.Leclerc Radomka Radom, fot. Artur Stachniak