Mateusz Przybyła zdecydował się na przedłużenie kontraktu z będzińskim klubem. Środkowy od listopada był wykluczony z gry przez kontuzję.

Mateusz Przybyła na początku sezonu, a dokładniej w meczu z drużyną z Częstochowy nabawił się groźnej kontuzji – zerwania więzadła krzyżowego przedniego w prawym kolanieKlub z Będzina zdecydował się na podpisanie nowego kontraktu z zawodnikiem. Przyszły sezon będzie trzecim sezonem, który środkowy spędzi w tej drużynie.

Środkowy nie ukrywał zadowolenia z przedłużenia kontraktu: – Bardzo się cieszę, że przedłużyliśmy kontrakt. Mam duży dług wdzięczności wobec zarządu klubu oraz wspaniałych kibiców za okazane wsparcie.

– Kontuzja wyłączyła mnie z gry w dużej części sezonu, dlatego też nie mogę zaliczyć go do udanych, ale najważniejsze, że dla całego zespołu były to udane rozgrywki – mówił Mateusz Przybyła i dodał:   Przede mną bardzo ważny sezon, w którym chcę pokazać się z jak najlepszej strony. Do zobaczenia na pierwszym treningu! – zakończył zawodnik.

MKS Będzin po zakończeniu sezonu 2016/2017 rozstał się z Krzysztofem Rejno, który wrócił z wypożyczenia do ZAKSY Kędzierzyn – Koźle. Inne ruchy transferowe w zespole z Będzina nie są jeszcze znane.

źródło, foto: mksbedzin.pl