Marcin Możdżonek przedłużył kontrakt z Asseco Resovią Rzeszów. Nowy kontrakt będzie obowiązywał przez najbliższy sezon.

Marcin Możdżonek to jeden z najbardziej doświadczonych i utytułowanych polskich środkowych. Zawodnik dołączył do Asseco Resovii przed sezonem 2016/17.

Miło mi, że jeden z najbardziej utytułowanych środkowych w Polsce nadal będzie występował w naszym zespole. Za Marcinem niewątpliwie przemawia olbrzymie doświadczenie zarówno na krajowych, jak i międzynarodowych boiskach. Wśród środkowych Możdżon będzie najbardziej defensywnym, który w trudnych momentach będzie wspierał pozostałych zawodników. Trzy lata spędzone w naszym zespole sprawiają, że Marcin zna doskonale szatnie i na pewno będzie pomagał nowym siatkarzom zaadoptować się w Asseco Resovii – powiedział Prezes Zarządu, Krzysztof Ignaczak.

Radości z pozostania w barwach Asseco Resovii nie krył również Marcin Możdżonek, dla którego będzie to czwarty sezon w klubie ze stolicy Podkarpacia.

Cieszę się, że zostaje w Asseco Resovii i będę mógł nadal występować przed fantastyczną rzeszowską publicznością. Za mną już trzy sezony w koszulce w pasy, pod względem sportowym rozczarowujące, ale mam nadzieję, że w kolejnych będziemy się prezentować dużo lepiej. Liczę że już od pierwszych piłek nasza dyspozycja będzie bardzo dobra. Dziękuję naszym kibicom za wsparcie w tym trudnym dla nas sezonie i wierzę, że w kolejnych będziemy wam dostarczać samych pozytywnych emocji! – skomentował środkowy, Marcin Możdżonek.


źródło: Asseco Resovia Rzeszów, fot. Grabek foto