Łukasz Perłowski ponownie zagra w barwach Asseco Resovii Rzeszów. Doświadczony środkowy wrócił z rocznego wypożyczenia z Espadonu Szczecin i podpisał z rzeszowskim klubem umowę na jeden sezon z możliwością przedłużenia o kolejny. 

Łukasz Perłowski jest wychowankiem Wisłoka Strzyżów. W 2004 roku przeszedł do Asseco Resovii Rzeszów, w której spędził jak dotąd aż dwanaście lat. Przed ubiegłym sezonem klub z Podkarpacia wypożyczył go do Espadonu Szczecin. W barwach beniaminka PlusLigi rozegrał 97 setów, w których uzbierał 149 “0czek”. Teraz Perłowski znów będzie zawodnikiem Pasów, z którymi odnosił wiele sukcesów. Z Asseco Resovią trzykrotnie został mistrzem Polski, trzy razy wicemistrzem a dwa razy stawał na najniższym stopniu podium naszej ligi. Na swoim koncie ma także srebrne medale Pucharu CEV i Ligi Mistrzów oraz zdobyty Superpuchar Polski w 2013 roku.

Perłowski o miejsce w pierwszym składzie Asseco Resovii będzie walczył z Marcinem Możdżonkiem, Bartłomiejem Lemańskim oraz Dawidem Dryją. Kontrakt z 33-letnim środkowym został podpisany na rok z możliwością przedłużenia o kolejny.

źródło: assecoresovia.pl