Niedawno informowaliśmy, że Benjamin Toniutii zdecydował się zostać z mistrzami Polski na kolejny sezon. Dzisiaj ZAKSA Kędzierzyn-Koźle poinformowała, że kolejny zawodnik przedłużył kontrakt. Tym graczem jest zawodnik reprezentacji Polski – Paweł Zatorski.

Paweł Zatorski do ZAKSY dołączył w 2014 roku. Z naszym zespołem dwukrotnie sięgał po tytuł mistrza Polski, w 2017 roku wygrywając również Puchar Polski. Jak podkreśla ambitny zawodnik na tym nie zamierza poprzestać, dlatego też Paweł Zatorski zdecydował się pozostać w ZAKSIE na kolejne sezony. – Bardzo dobrze czuję się w Kędzierzynie-Koźlu i w naszej drużynie. Mamy świetny zespół, znakomitego trenera, bardzo dobrą atmosferę, a do tego doskonałe wyniki – wyliczał zawodnik, zaznaczając że te wszystkie składowe przekonały go do podjęcia decyzji o przedłużeniu kontraktu. –To tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że warto nadal być częścią tej drużyny. I mam nadzieję przyczyniać się do kolejnych sukcesów ZAKSY, bo to dla mnie bardzo ważne – kontynuował zawodnik.

Paweł Zatorski to kolejny, po Benjaminie Toniuttim, mistrz Polski, który przedłużył kończącą się po tym sezonie umowę. Jak podkreśla libero mistrzów Polski nie musiał się zastanawiać szczególnie długo nad propozycją pozostania w ZAKSIE. – Nie ukrywam, że było widoczne zainteresowanie z innych klubów, ale bardzo się cieszę, że tak szybko doszliśmy do porozumienia z prezesem Świderskim. Te negocjacje trwały naprawdę rekordowo krótko w moim przypadku i mogę życzyć wszystkim zawodnikom tak konkretnych rozmów, jakie miałem ja, bo takie podejście można naśladować – podsumował Paweł Zatorski.

źródło: zaksa.pl