Transfery: Kolejny Mistrz Polski zagra w Zawierciu!

Beniaminek zbliżającego się sezonu PlusLigi poinformował, że w barwach klubu z Zawiercia występował będzie kolejny aktualny Mistrz Polski. Tym razem chodzi o rozgrywającego Grzegorza Pająka! Po dwóch sezonach spędzonych w ZAKSIE, zawodnik postanowił zmienić otoczenie. 

Bardzo się cieszę, że mogę zasilić Aluron Virtu Warta Zawiercie – mówi nowy zawodnik Aluronu. – Aluron Virtu to beniaminek PlusLigi, który charakteryzuje się grą do ostatniej piłki oraz walecznością w każdej akcji. Bardzo mi pasuje taka koncepcja gry. Wizja klubu przedstawiona przez Prezesa klubu bardzo mi się spodobała. Trener Zanini to fachowiec z najwyższej półki. A do tego fakt, że Aluron Virtu zasila mój kolega z ZAKSY Grzesiek Bociek również po części wpłynął na wybór oferty z Zawiercia. Tutaj mam szansę na grę w pierwszej szóstce i na większą ilość czasu spędzoną na boisku – mówi Pająk. – dodaje popularny Spider.

Zawodnik na swoim koncie ma dwukrotne Mistrzostwo Polski oraz Puchar Polski. Dotychczas występował m.in. w klubie BBTS Bielsko-Biała, czy też w Jastrzębskim Węglu. Na swoim koncie ma również wicemistrzostwo Polski oraz Puchar Polski, zdobyty z Jastrzębskim Węglem.. W 2015 roku został powołany do szerokiej kadry reprezentacji Polski.

Grzegorz Pająk urodził się w 1987 roku, mierzy 196 cm wzrostu.

źródło: aluronwarta.pl

Facebook Comments