Klub brązowych medalistek minionego sezonu zaprezentował kolejne zawodniczki. Tym razem przyszła pora na pozycję atakujących. Do Rzeszowa trafiła doświadczona Tamara Gałucha, która o miejsce w wyjściowym składzie powalczy z dotychczasową  atakującą Katarzyną Zaroślińską-Król.

Obie z zaprezentowanych dziś zawodniczek są doskonale znane wszystkim kibicom żeńskiej siatkówki. Obie mają na swoim koncie występy w biało-czerwonych barwach. Dotychczasowa atakująca Katarzyna Zaroślińska-Król w swoim siatkarskim dorobku ma m.in. medale Ligi Europejskiej i Igrzysk Europejskich. Również w rozgrywkach klubowych ma pokaźną ilość sukcesów. Wielokrotnie zdobywała medale jak i puchary wraz z reprezentowanymi przez siebie drużynami. Jest chociażby dwukrotną złotą medalistką w naszej lidze, wywalczone z Chemikiem Police.

Zawodniczką, która zasili skład na ataku w rzeszowskim teamie będzie Tamara Gałucha. Zawodniczka poprzedni sezon spędziła w drużynie z Bydgoszczy, która szczególnie w fazie zasadniczej wielokrotnie bardzo dobrze się zaprezentowała.

źródło: Developres SkyRes Rzeszów, fot.: Katarzyna Kozłowska