Transfery: Karol Kłos i Robert Milczarek zostają w Bełchatowie

Karol Kłos i Robert Milczarek zdecydowali się na przedłużenie kontraktu z PGE Skrą Bełchatów. Nowe kontrakty wiążą siatkarzy z klubem na kolejne dwa lata. Niedawno swój kontrakt przedłużył także atakujący drużyny z Bełchatowa – Mariusz Wlazły.

Karol Kłos związany jest z bełchatowskim klubem od 2012 roku. Wcześniej grał na wypożyczeniu w Politechnice Warszawskiej. Od kilku lat jest jednym z podstawowych graczy występujących w pierwszej szóstce. Siatkarz jest częścią bełchatowskiego klubu już od siedmiu lat i zdecydował się na pozostanie w klubie przez kolejne dwa lata.

Robert Milczarek jest zawodnikiem, który w PGE Skrze gra już kolejny raz. Siatkarz rozpoczynał swoją profesjonalną karierę w Bełchatowie (2003-2008). W sezonie 2004/2005 został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju finałowego Pucharu Polski. Później zdecydował się na opuszczenie Bełchatowa i próbował swoich sił w innych polskich klubach.  W roku 2015 zdecydował się na powrót do żółto – czarnych barw. Libero również podpisał umowę, która obowiązywać będzie przez kolejne dwa sezony.

źródło: skra.pl

 

Facebook Comments