Kluczowy gracz zostaje w szeregach Jurajskich Rycerzy. Barw Aluron Virtu Warty Zawiercie w następnym sezonie nadal będzie bronić Grzegorz Bociek.  

Atakujący trafił do Zawiercia w maju ubiegłego roku. W zakończonym niedawno sezonie był bardzo ważnym ogniwem Jurajskich Rycerzy. Zagrał we wszystkich 32 spotkaniach żółto-zielonych, w których zgromadził 566 punktów – 492 atakiem, 44 zagrywką i 30 blokiem. Najwięcej, bo 30 „oczek”, zdobył w grudniowym pojedynku z BBTS-em Bielsko-Biała. Sześciokrotnie był nagradzany statuetką dla najlepszego gracza meczu.

– Ten sezon był magiczny. Odrodziłem się w nim jako siatkarz. Od początku czuliśmy ogromne wsparcie kibiców i odwdzięczyliśmy się im walką o każdy centymetr boiska. Przeszła na nas waleczność Jurajskich Rycerzy. Gra w Zawierciu to wielka przyjemność, dlatego spędzę kolejny sezon w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej – przyznaje Bociek.

Wcześniej 26-letni siatkarz występował w PGE Skrze Bełchatów, AZS-ie Częstochowa i ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle. W barwach tych ostatnich dwukrotnie zdobywał Puchar Polski i tyle samo razy świętował mistrzostwo kraju.

źródło: aluronvirtu.pl