O powrocie do Tauron Ligi utalentowanej Zuzanny Góreckiej mówiło się od kilku tygodni. Pytanie było gdzie zagra. Dziś klub Grot Budowlani Łódź oznajmił, że ta młoda przyjmująca zagra u nich. To szósty transfer ekipy z Łodzi. 

– Jest mi niezmiernie miło, że w przyszłym sezonie będę reprezentować barwy Grot Budowlanych Łódź. Będziemy młodym zespołem, ale to nie oznacza, że nie postawimy wysoko poprzeczkę. Liczę na to, a w sumie wiem, że będziemy razem z Wami-kibicami tworzyć świetną atmosferę na meczach i cieszyć się razem z wygranych. Już nie mogę doczekać się pierwszych spotkać – powiedziała Zuzanna Górecka.

– Niezmiernie cieszę się, że Zuzanna Górecka dołącza do naszego klubu. Przyjmująca powraca do polskiej ligi z Włoch i tym bardziej pękamy z dumy, że zdecydowała się wybrać nasze barwy. Stawiamy konsekwentnie na młode, zdolne Polki, to na nich chcemy budować przyszłość naszego klubu. Wierzę, że ten pomysł się sprawdzi, choć zdaję sobie sprawę iż mamy jedną z najmłodszych drużyn w historii TAURON Ligi, skoro najstarsza w tym momencie jest Ewelina Tobiasz, która ma dopiero 26 lat. Wierzę w ten zespół i liczę, że dziewczyny będą się rozwijać z korzyścią dla nas i całej polskiej siatkówki – powiedział Marcin Chudzik.

źródło: Grot Budowlani Łódź/foto: Katarzyna Kozłowska