W imieniu klubu, pragnę poinformować, że po pięciu sezonach zespół Grot Budowlanych Łódź opuszcza Gabriela Polańska. Grająca na pozycji środkowej zawodniczka, pełniła funkcję kapitana drużyny przez dwa sezony. 

Gabriela Polańska z Grot Budowlanymi Łódź wywalczyła dwa wicemistrzostwa kraju i brązowy medal mistrzostw Polski, a także sięgnęła po Puchar Polski i dwa Superpuchary Polski. Z zespołem również awansowała do ćwierćfinału CEV oraz była o krok od wyjścia z grupy w tegorocznej edycji Ligi Mistrzyń.

Prezes podziękował siatkarce podczas uroczystości startu zegara odmierzającego zbliżające się Mistrzostwa Europy kobiet, które odbędą się w Łodzi.

– W życiu sportowca tak jest, że coś się zaczyna i coś się kończy. Gabi w przyszłym sezonie będzie reprezentowała barwy innego klubu, ale nie jest powiedziane, że do Łodzi jeszcze nie wróci. Dziękujemy za te pięć lat – powiedział prezes klubu, Marcin Chudzik.

– Te pięć lat minęło bardzo szybko i intensywnie. Grę w Łodzi mogę jednak wspominać tylko dobrze, bo mam mnóstwo dobrych wspomnień, emocji, przyjaciół. Wszystko to zabieram ze sobą w sercu i zawsze będę tu chętnie wracać – zapewniła Gabriela Polańska

źródło: Grot Budowlani Łódź/foto.: Katarzyna Kozłowska