Klub z Polic poinformował dziś, że obecny trener na dłużej pozostanie w szeregach drużyny. Obecny sezon układał się po myśli policzanek, nie dziwi więc fakt, że władze postanowiły przedłużyć kontrakt z obecnym szkoleniowcem.

Grupa Azoty Chemik Police w obecnym sezonie spisuje się bardzo dobrze. Jest liderem tabeli po fazie zasadniczej, w której tylko raz zeszła z boiska jako pokonana. Na swoim koncie ma również Puchar i Superpuchar Polski. W rozgrywkach Pucharu CEV także kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. Zaowocowało to awansem do półfinału tych rozgrywek. Dobre nastroje są więc jak najbardziej uzasadnione. Władze klubu postanowiły więc kontynuować współpracę z Tureckim szkoleniowcem, którego zobaczymy na ławce Chemika również w przyszłym sezonie.

Jesteśmy zadowoleni z pracy Ferhata, dlatego postanowiliśmy zaproponować mu przedłużenie kontraktu. Ferhat chyba też czuje się z nami dobrze, bo dość szybko doszliśmy do porozumienia. Cieszę się, bo to trener zaangażowany w życie klubu – komentuje Paweł Frankowski, prezes klubu z Polic.

źródło: Grupa Azoty Chemik Police, fot. Katarzyna Kozłowska