Grot Budowlani Łódź mają nową przyjmującą. Do ekipy z Łodzi dołącza Monika Fedusio, która w ostatnich dwóch sezonach była jednym z filarów Pałacu Bydgoszcz. To już trzeci trasnfer ekipy z Łodzi. Wcześniej do klubu dołączyły Paulina Damaske oraz Ewelina Tobiasz.

– Jest mi niezmiernie miło, że w przyszłym sezonie będę bronić barw Grot Budowlanych Łódź. Mam nadzieję, że ten sezon będzie dla nas wszystkich bardzo owocny. Po tak długiej przerwie nie mogę się doczekać wspaniałej atmosfery i kibiców.  Pozdrawiam i do zobaczenia! – powiedziała Monika Fedusio.

– Monika jest świetną zawodniczką. Miała propozycje ze wszystkich czołowych klubów TauronLigi. Tym bardziej cieszę się, że wybrała nasz klub. Łódzcy kibice powinni ją doskonale pamiętać ze spotkania rozgrywanego w Sport Arenie, kiedy to zespół Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz pokonał naszą drużynę 3:0. Monika zdobyła wtedy 19 punktów i dostała nagrodę MVP. Cieszę się, że teraz będziemy mieli ją po naszej stronie. Moniko, witamy w Łodzi! – powiedział prezes klubu, Marcin Chudzik.

źródło: Grot Budowlani Łódź/foto.: Katarzyna Kozłowska