E.Leclerc Radomka Radom poinformowała dziś oficjalnie, że w nowym sezonie w barwach drużyny nie zobaczymy większości z grających w niedawno zakończonym sezonie zawodniczek. Z klubem rozstaje się się aż dziewięć zawodniczek.

Zakończony niedawno sezon był ostatnim w radomskich barwach dla przyjmujących: Natalii Skrzypkowskiej, Gabrieli Borawskiej, Sary Sakradzji, atakjącej – Brittany Abercrombie, środkowej – Gabrieli Ponikowskiej, oraz dla libero Olgi Samul. Z drużyną pożegnały się także rozgrywające Alicja Grabka, Maja Pelczarska oraz Shafagat Alishanova.

Dotychczasowa kapitan Radomki dobrze wspomina spędzony w niej czas – Z dumą pełniłam rolę kapitana tej drużyny. Wiem jaki wysiłek każda z dziewczyn włożyła w ten sukces, jakim niewątpliwie było ósme miejsce w LSK. Dziękuję też kibicom, którzy byli obecni zawsze i niejednokrotnie dodawali nam skrzydeł. Trzymam kciuki za wszystkie koleżanki z boiska. Nie mówię do widzenia, ale do zobaczenia Radomka! – mówi Natalia Skrzypkowska.

Kolejny sezon w E.Leclerc Radomce Radom spędzą zatem środkowe Izabela Bałucka oraz Sonia Kubacka, atakująca – Majka Szczepańska-Pogoda, libero – Kinga Drabek jak również przyjmujące Renata Biała oraz Julita Molenda.

źródło: E.Leclerc Radomka Radom, fot. Artur Stachniak/ s-w-o.pl