Dominik Depowski uzupełnił grono przyjmujących GKS-u Katowice. – To młody, ale bardzo utalentowany i perspektywiczny zawodnik, który ciągle chce się uczyć oraz polepszać swój warsztat. Potrzebowaliśmy takiego przyjmującego, dlatego bardzo się cieszymy, że Dominik dołącza do GieKSy – mówi Dariusz Łyczko, dyrektor sekcji siatkówki GKS-u Katowice.

Dominik Depowski to utalentowany zawodnik młodego pokolenia. Swoją karierę zaczynał w Rzeszowie, gdzie z drużynami AKS-u i Asseco Resovii sięgał po medale imprez młodzieżowych. Ma na swoim koncie brązowy medal mistrzostw Polski kadetów, srebro i złoto mistrzostw Polski juniorów oraz srebro Młodej Ligi.

W sezonie 2014/15 Dominik Depowski zadebiutował w PlusLidze w AZS Politechnice Warszawskiej. Następnie bronił barw pierwszoligowego AGH Kraków, a później wrócił do Rzeszowa. W sezonie 2016/17 jako zawodnik Asseco Resovii został wypożyczony do Espadonu Szczecin, a ostatni rok spędził już w drużynie ze stolicy Podkarpacia. Teraz urodzony w 1995 roku zawodnik będzie reprezentował barwy GKS-u Katowice.

To młody, ale bardzo utalentowany i perspektywiczny zawodnik, który ciągle chce się uczyć oraz polepszać swój warsztat. Potrzebowaliśmy takiego przyjmującego, dlatego bardzo się cieszymy, że Dominik dołącza do GieKSy – mówi Dariusz Łyczko, dyrektor sekcji siatkówki GKS-u Katowice.

Wcześniej do drużyny dołączył Tomas Rousseaux, kontrakt przedłużył Gonzalo Quiroga, a Rafał Sobański wciąż ma obowiązującą umowę.

źródło: siatkowka.gkskatowice.eu
fot. siatkowka.gkskatowice.eu