Transfery: Dejan Vincić na kolejne sezony w radomskim teamie!

Słoweński rozgrywający zostanie w radomskiej drużynie na dłużej. Zawodnik przedłużył swój kontrakt na kolejne dwa sezony.

Szkoleniowiec Cerrad Czarnych Radom nie ukrywa radości z faktu, że Dejan Vincić na dłużej związał się z prowadzoną przez niego drużyną – Cieszę się bardzo, że Dejan chce kontynuować swoją siatkarską karierę w naszym klubie. Świadczy to o tym, że docenia jakość organizacyjną oraz sportową naszego klubu. Jesteśmy przekonani, że jego profesjonalne zaangażowanie oraz poziom sportowy, przełoży się na jeszcze lepsze rezultaty sportowe w nadchodzącym sezonie – podkreśla szkoleniowiec Czarnych.

Reprezentant Słowenii dołączył do Czarnych z Halkbanku Ankara. Z tą drużyną zdobył Mistrzostwo Turcji.

Jestem bardzo szczęśliwy i dumny, że odnowiłem kontrakt z Cerrad Czarnymi Radom, który opiewać będzie na następne dwa lata. Cieszę się, że będę grać w najlepszej lidze na świecie i będę mógł rywalizować z najlepszymi zespołami. Patrzę pozytywnie w przód na nowe wyzwania, jakie nas czekają w następnym sezonie. Mam nadzieję, że cele jakie sobie stawimy zostaną osiągnięte. Cieszę się, że zostaję w klubie który jest bardzo dobrze zorganizowany, a z tego miejsca chciałbym podziękować kibicom i wszystkim w klubie za wsparcie w tym sezonie oraz zaufanie jakim mnie obdarzyli – dodaj sam rozgrywający.

źródło: Cerrad Czarni Radom

Facebook Comments