Zlatan Yordanov jest kolejnym siatkarzem, który przedłużył kontrakt z klubem z Będzina. Niedawno klub podpisał nowe kontrakty z Mateuszem Przybyłą i Marcinem Walińskim.

Bułgar dołączył do klubu z Będzina w połowie sezonu, a dokładniej w styczniu. Będziński zespół był osłabiony z powodu kontuzji Nathana Robertsa i wtedy Yordanov podpisał kontrakt obowiązujący do końca sezonu. Siatkarz bardzo dobrze zaprezentował się w PlusLidze i dzięki swojej równej i powtarzalnej grze klub zdecydował się na podpisanie nowego kontraktu.

Trudno mi ocenić, w jakim elemencie zrobiłem największy postęp, ale cieszę się, iż mogłem poznać inny styl siatkówki, który bardzo przypadł mi do gustu. Jestem zadowolony, że w przyszłym sezonie będę mógł się go dalej uczyć i rozwijać swoje umiejętności w bardzo mocnej lidze komentował przyjmujący.

To nie pierwszy siatkarz, który zdecydował się na reprezentowanie barw będzińskiego klubu w przyszłym sezonie. Niedawno nowy kontrakt podpisał także Marcin Waliński i Mateusz Przybyła. Ważny kontrakt ma także środkowy Dawid Woch. Jedynym siatkarzem, który w ostatnim czasie opuścił zespół z Będzina jest Krzysztof Rejno, który wrócił do ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, z której był wypożyczony.

źródło: mksbedzin.pl