Grający na pozycji libero Bartosz Makoś zostaje w Cuprum Lubin na kolejny czwarty już rok. Kontrakt z Miedziowymi przedłużył również Kamil Maruszczyk.

Grający na pozycji libero Bartosz Makoś zostaje w Cuprum Lubin na kolejny rok. Będzie to czwarty sezon tego młodego zawodnika w barwach klubu. W zakończonych rozgrywkach nie miał zbyt wielu okazji do zaprezentowania się na meczach, bo wystąpił zaledwie w 13 spotkaniach jako zmiennik pierwszego libero. Nie zmienia to jednak faktu, że Bartek jest sportowcem bardzo ambitnym i pracowitym, a każdą szansę na meczowym boisku wykorzystuje w pełni.

Miniony sezon był natomiast pierwszym plusligowym Kamila Maruszczyka i śmiało można powiedzieć, że był to debiut bardzo udany. Przyjmujący zagrał w 22 meczach, zdobył dla drużyny 126 pkt, zaś rywali postraszył mocną zagrywką m.in. serwując 10 asów. Na parkiecie to pewny siebie zawodnik,  który potrafi udźwignąć ciężar gry. Zresztą Maruszczyk nie jest nowicjuszem w siatkówce. Od występów juniorskich w częstochowskim Norwidzie i zwycięstwa w MP w 2012 roku, krok po kroku realizuje swój plan. Cieszymy się, że Cuprum Lubin stało się jego częścią.

inf.prasowa