Stocznia Szczecin potwierdziła, że w zbliżającym się sezonie barw drużyny bronił będzie Bartosz Kurek, który podpisał roczny kontrakt

Reprezentanta Polski nie trzeba nikomu przedstawiać. Na swoim koncie ma liczne sukcesy zarówno reprezentacyjne jak i klubowe. Największe sukcesy w klubowej siatkówce święcił w barwach bełchatowskiej Skry. Zdobył z nią trzy mistrzostwa Polski oraz tyle samo Pucharów naszego kraju. W europejskich pucharach zdobył srebrny oraz brązowy medal. Stanął również na drugim stopniu podium Klubowych Mistrzostw Świata. Po sukcesach w barwach bełchatowskiego teamu przeniósł się za granicę. Wraz z drużyną Cucine Lube zdobył mistrzostwo oraz Puchar Włoch. W swoim dorobku ma również wicemistrzostwo Polski wywalczone w barwach Asseco Resovi Rzeszów.

Bartosz Kurek na swoim koncie ma również wiele sukcesów w biało-czerwonych barwach. Do najważniejszych należą z całą pewnością Mistrzostwo oraz brąz ME. Wraz z naszą reprezentacją wywalczył srebro i brąz Pucharu Świata oraz złoty i srebrny medal Ligi Światowej. Obecnie nasza reprezentacja z Kurkiem w składzie, wywalczyła awans do Final Six Ligi narodów.

źródło: Stocznia Szczecin