Cerrad Czarni Radom zakontraktowali kolejnego środkowego. W nowym sezonie klubowych barw ponownie bronił będzie Bartłomiej Grzechnik, który po trzech latach przerwy znów założy koszulkę Czarnych.

Bartłomiej Grzechnik jest wychowankiem radomskiego klubu. W sezonie 2012/13 wywalczył z drużyną awans do PlusLigi. Potem przez kolejne trzy lata był jej częścią na ekstraklasowych boiskach. W sezonie 2015/16 grał w zespole z Bielska-Białej, a po roku przeniósł się do Będzina. W miejscowym MKS-ie rozegrał dwa sezony. Będzie to dla niego już siódmy sezon w najwyższej klasie rozgrywkowej. O miejsce w wyjściowym składzie powalczy z Alenem Pajenkiem, Damianem Boruchem oraz Michałem Ostrowskim, którzy już wcześniej zostali oficjalnie potwierdzeni przez radomski klub.

Cieszymy się z przyjścia Bartka do drużyny. Skład Cerrad Czarnych Radom nie został jeszcze zamknięty, lecz w zbliżających się dniach ogłosimy dwóch ostatnich siatkarzy, którzy będą reprezentować barwy naszego klubu. – powiedział prezes WKS Czarni Radom S.A. – Wojciech Stępień.

Na obecną chwilę skład Cerrad Czarnych Radom na sezon 2019/20 prezentuje się następująco:

Rozgrywający: Dejan Vincić, Michał Kędzierski
Atakujący: Michał Filip, Karol Butryn
Przyjmujący: Thanasis Protopsalptis, Bartosz Firszt
Środkowi: Alen Pajenk, Michał Ostrowski, Bartłomiej Grzechnik, Damian Boruch
Libero: Michał Ruciak, Mateusz Masłowski

źródło: Cerrad Czarni Radom, fot.: Artur Stachniak