Środkowy Artur Ratajczak od przyszłego sezonu będzie grał w drużynie MKS-u Będzin. Zawodnik został związał się z klubem na zasadzie rocznego wypożyczenia z drużyny z Gdańska.

Artur Ratajczak ma na swoim koncie Puchar oraz Superpuchar Polski a także srebrny medal Mistrzostw Polski, które wywalczył wraz z drużyną LOTOSU Trefla Gdańsk. Zagrał również w Lidze Mistrzów – Dzięki temu nabyłem duże umiejętności i zdobyłem cenne doświadczenie, które chciałbym wykorzystać w nowym klubie i przyczynić się w jak największym stopniu do osiągnięcia jak najlepszego wyniku – powiedział.

O grze w barwach będzińskiego teamu powiedział – To będzie zupełnie nowy zespół, więc musimy przede wszystkim zadbać o atmosferę w szatni, dzięki której będzie nam się przyjemniej pracować.

Zawodnik bardzo ciepło wypowiedział się także na temat swojego nowego trenera – Trener Anastasi bardzo ciepło wypowiedział się na temat trenera Stelio DeRocco. Zapewnił, że jest to świetny fachowiec, pod okiem którego będę mógł się dużo nauczyć i jeszcze bardziej rozwinąć.

źródło: mksbedzin.pl