Anna Bodasińska po roku spędzonym w Radomiu, przenosi się do Piły. Zawodniczka właśnie wzmocniła tamtejszy klub Enea PTPS Piła.

22-latka na swoim koncie ma srebrny medal Młodej Ligi Kobiet, który zdobyła wraz z zespołem Budowlanych. W kolejnym sezonie dołączyła już do rozgrywek seniorskich, gdzie reprezentowała Atom Trefl Sopot. Potem rywalizowała na zapleczu ekstraklasy, a rok temu powróciła do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce, broniąc barw E.Leclerc Radomki Radom. Po roku spędzonym w zespole prowadzonym przez Jacka Skroka, a następnie Adama Grabowskiego zmienia barwy klubowe.

W Pile mam nadzieję na regularne granie, a to dla mnie jako młodej, nadal rozwijającej się zawodniczki bardzo istotne – mówi nowa libero Pilanek –  Uważam, że bardzo ciekawy jest też pomysł na budowanie zespołu. Są to dziewczyny głodne gry i wygrywania, a ja idealnie wpisuję się w taką filozofię. Mam nadzieję, że dzięki temu w nadchodzącym sezonie damy naszym kibicom wiele powodów do radości – dodaje zawodniczka.

źródło: Enea PTPS Piła, fot. Artur Stachniak