E.Leclerc Radomka Radom potwierdziła pozyskanie nowej zawodniczki. Będzie nią młoda rozgrywająca – Alicja Grabka, która do Radomia przenosi się z Legionovii Legionowo gdzie spędziła ostatnie cztery lata.

E.Leclerc Radomka Radom, która w Lidze Siatkówki Kobiet zajmie miejsce Muszynianki Muszyna buduje skład na nowy sezon. Jako pierwszą nowo zakontraktowaną zawodniczkę klub przedstawił Alicję Grabkę. W minionych rozgrywkach Ligi Siatkówki Kobiet zdobyła 36 punktów, w tym 12 asów serwisowych. Kolejne 15 punktów zdobyła atakiem, na swoim koncie ma również 9 punktowych bloków. Nowa rozgrywająca Radomki na swoim koncie ma również występy w biało-czerwonych barwach, zarówno w młodszych kategoriach wiekowych jak i kadrze seniorskiej. O miejsce w wyjściowym składzie będzie rywalizowała z Mają Pelczarską.

Z drużyną rozstało się sześć zawodniczek. W zbliżającym się sezonie w barwach radomskiego klubu nie zobaczymy: Aleksandry Przepiórki, Aleksandry Bator, Katarzyny Śmieszek, Oriany Miechowicz, Patrycji Gądek oraz Dominiki Czajki. Kontrakty na kolejny sezon przedłużyły już natomiast przyjmująca Renata Biała, libero Olga Samul, środkowa Gabriela Ponikowska, a także wspomniana już Maja Pelczarska. W najbliższych dniach możemy się spodziewać kolejnych informacji transferowych.

źródło: inf. własna, LSK, E.Leclerc Radomka Radom