Świetna postawa Aleksandry Rasińskiej w minionym sezonie nie umknęła uwadze działaczy klubu z Rzeszowa. Zawodniczka otrzymała więc propozycję walki w szeregach aktualnych wicemistrzyń Polski, którą przyjęła.

Nowa atakująca Developresu ma za sobą wręcz wymarzony sezon jeśli chodzi o statystyki indywidualne. Była niewątpliwą liderką wrocławianek. Po zakończeniu sezonu ligowego może się poszczycić czołowym miejscem zarówno wśród najlepszych atakujących jak i punktujących zawodniczek minionych rozgrywek. Również zagrywka była jej bardzo mocną stroną. W tym elemencie zdobyła aż 28 punktów. O kolejne punkty powalczy już w barwach rzeszowianek.

Jak przyznaje zawodniczka, dość szybko podjęła decyzję o przyjęciu oferty klubu z Rzeszowa – Nauczyłam się na paru mniejszych czy większych błędach, że warto sobie ufać przy tego typu odczuciach. Teraz oficjalnie mogę powiedzieć, że moje wewnętrzne Ja dokonało wyboru na TAK bardzo szybko. Potem już na chłodno oceniłam, że to naprawdę mądra decyzja. Wątpliwości? Pojawiają się zawsze. Jednak całokształt bardzo szybko je stłumił. Jestem ogromnie szczęśliwa, że właśnie taką decyzję podjęłam. – powiedziała nowa atakująca rzeszowianek.

źródło:KS DevelopRes Rzeszów, fot. Krawczyk.photo