Wszyscy siatkarscy kibice wiedzą, czym zajmuje się popularny „Grzybek”. Ale czy ta sama wiedza dotyczy najmłodszego członka rodzinki? Sprawdźcie sami, czym zdaniem Lili zajmuje się tatuś. Miłej lektury!

#13
 
The Best House Manager przedstawia…
czyli anegdoty z Grzybków życia wzięte oraz siatkarskie ciekawostki

The Best House Manager ma sławnego męża. Wprawdzie nie jest on ani celebrytą, ani znanym aktorem, ani nawet popularnym piosenkarzem, ale w kręgach kibiców piłki siatkowej jego nazwisko budzi szacunek. Oczywiście zdarzają się też małe nieporozumienia, kiedy na przykład Grzyb brany jest za Gruszkę (nie z powodu podobieństwa zewnętrznego, lecz nazwisk nawiązujących do grup roślin).
Ostatnio Pan Mąż został zaproszony do przedszkola Lilki, aby przybliżyć dzieciom zawód sportowca. The Best House Manager chciała przygotować córkę na odwiedziny tatusia, próbowała wytłumaczyć, że będzie on gościem specjalnym. Lila jednak wciąż pytała o powód tej wizyty. The Best House Manager, chcąc naprowadzić ją na odpowiedź, zadała pytanie: „Zastanów się, czym zajmuje się twój tatuś”. Córka spojrzała na nią i niepewnym głosem powiedziała: „Przytulaniem?”. Owszem, Pan Mąż jest specjalistą w przytulaniu i po godzinach pracy z wielką przyjemnością przytula swoją żonę i dzieci, ale to raczej nie należy do jego obowiązków zawodowych. Jaka była radość i satysfakcja taty, gdy dowiedział się, że Lila kojarzy go bardziej z przytulaniem niż siatkówką.
Wizyta w przedszkolu miała charakter rozrywkowo-edukacyjny. Oprócz okazji do zabawy z piłką siatkową, przedszkolaki dowiedziały się, że zawodnik grający na boisku w innej koszulce niż pozostali, to nie bramkarz oraz że wzrost Grzybka to nie 150 kilogramów tylko 206 centymetrów. 🙂

KONIEC

Cs.* Czy wiecie, że z polskiej srebrnej drużyny z 2006 roku już tylko czterech zawodników wciąż występuje na siatkarskich parkietach? 11 lat temu pod wodzą Raula Lozano nasza reprezentacja wywalczyła srebrny medal mistrzostw świata. W tym roku trzech kolejnych siatkarzy tej ekipy kończy swoje kariery sportowe. Czterech zawodników wciąż czynnie uprawia siatkówkę- Łukasz Żygadło, Daniel Pliński, Mariusz Wlazły i nasz Grzybek. To tacy weterani polskiej srebrnej drużyny z 2006 roku. Jestem bardzo ciekawa, który z nich jako ostatni zejdzie z parkietu- NIEPOKONANY. A może równocześnie odejdą na siatkarską emeryturę? Trzymam kciuki, żeby nasi weterani mogli jeszcze długo cieszyć nas swoją grą. A najmocniej ściskam kciuki oczywiście za mojego Grzybka. 😉

*Ciekawostka siatkarska

Zdjęcie Kinga Grzonkowska/KGPhoto

Jakie zadania należą do podstawowych obowiązków każdego sportowca? Od dzisiaj do listy tych podstawowych, typu intensywne treningi, diety, zdrowy tryb życia itp.

dopisujemy – P R Z Y T U L A N I E! 😉

Bądźcie z nami za tydzień o tej samej porze! Czekamy na Wasze opinie i komentarze!