Poznaliśmy nazwisko nowego szkoleniowca wrocławianek. Został nim Michal Mašek, który dołącza do klubu po rozstaniu z ŁKS Commercecon Łódź.

Nowy trener wrocławskiej drużyny dobrze zna tutejszą ligę. Na swoim koncie ma również medalowe sukcesy w niej wywalczone. Teraz stanie przed szansą poprowadzenia nowego zespołu do poprawienia ich pozycji w ligowej tabeli.

Michal to młody, ambitny, ale już doświadczony i utytułowany trener. Zna też bardzo dobrze realia Tauron Ligi. Jestem pewien, że zespół #VolleyWrocław, który w tym sezonie przeszedł wiele zmian, pod wodzą nowego trenera, dobrze zakończy sezon. Jednocześnie bardzo dziękuję Mateuszowi Żarczyńskiemu, który włożył ogromne serce w prowadzenie zespołu w tych trudnych momentach – poinformował Jacek Grabowski, Prezes Zarządu Volleyball Wrocław S.A.

– Jestem szczęśliwy, że mogę dokończyć sezon tutaj, we Wrocławiu, w klubie który jest stabilny. Mam nadzieję, że jesteśmy w stanie zrealizować cele, które są przed nami w tym sezonie. Oczywiście – znajdujemy się w niełatwej sytuacji, ale jest jeszcze możliwość osiągnięcia dobrego wyniku. Przed nami ważne mecze z Bydgoszczą i Świeciem. Mam nadzieję, że w innych meczach także uda nam się urwać punkty i realizować cel, którym na ten moment jest walka o możliwość gry o 9te miejsce. Z drużyną jestem dopiero dwa dni, wszystko dzieje się bardzo szybko, ale mam nadzieję, że w poniedziałek zespół zagra na dobrym poziomie i będziemy wszyscy zadowoleni – dodaje Michal Mašek.

Nowy szkoleniowiec #VolleyWrocław poprowadzi drużynę już w najbliższym ligowym starciu z bydgoszczankami.

źródło: #VolleyWrocław, fot. Katarzyna Kozłowska