Reprezentacja Polski podczas drugiego dnia XV Memoriału Huberta Jerzego Wagnera pokonała w trzech setach podopiecznych Stephana Antigi. Jutro biało-czerwoni zmierzą się z Rosją, a Kanada z Francją. Zapis konferencji prasowej znajduje się poniżej.

Michał Kubiak, kapitan reprezentacji Polski: 

Cieszymy się ze zwycięstwa. Nie jest ono jednak dla nas najważniejsze. Naszym celem jest poprawianie swojej gry z meczu na mecz. My czujemy, że jesteśmy w lepszej formie fizycznej i psychicznej. Nie zostało dużo czasu, ale liczę, że na Mistrzostwa Europy będziemy w 100% gotowi.

Ferdinando de Giorgi, trener reprezentacji Polski: 

Jestem zadowolony z wyniku i przebiegu spotkania. To był mecz bardzo męczący, ale musimy przeanalizować akcję po akcji i punkt po punkcie.

Tyler Sanders, kapitan reprezentacji Kanady: 

Graliśmy lepiej, jak wczoraj. Nasz poziom nie był w tym meczu niski. Mieliśmy problem z przestojami i to właśnie one nam przeszkodziły w odwróceniu partii na swoją korzyść.

Stephane Antiga, trener reprezentacji Kanady: 

Byliśmy blisko rywali. Dla mnie najważniejsze jest to, że walczyliśmy. Mocno pracujemy i na ten okres przygotowawczy, w którym jesteśmy – graliśmy dobrze. Oczywiście wolę wygrywać, ale czuję satysfakcję.

inf.prasowa