W piątek środowisko siatkarskie obiegła informacja o odejściu Magdaleny Stysiak z Chemika Police. Klub wydał z tej okazji specjalne oświadczenie. Tym razem prezentujemy stanowisko samej zawodniczki w tej sprawie, które zamieściła na swoim profilu na Facebooku:

Witam. Chciałabym się wypowiedzieć w temacie który wczoraj został dodany na stronie Chemika Police. Informacje które ujawniły się w artykule są nieprawdziwe i wyolbrzymione. Wynikła sytuacja pokazała kto jest „prawdziwym kibicem” i czekał na wypowiedz drugiej strony bądź nie wypowiadał się na ten temat nie wiedząc nic.
Zdania, które są napisane w oświadczeniu uderzają we mnie oraz mojego agenta a są dalekie od prawdy. Cała sytuacja była pod kontrola prawników. Od 3 grudnia czyli z dniem gdy ukończyłam 18 lat umowa straciła ważność. Dla dobra zespołu zgodziłam się grać dodatkowo 4 mecze. Negocjacje trwały lecz chyba prezes nie był zainteresowany moją osobą i zostaniem w Chemiku. Niestety nie dogadaliśmy się wspólnie i prawnie miałam możliwość opuszczenia klubu. Chciałbym bardzo podziękować dziewczynom, z którymi trenowałam oraz grałam, całemu sztabowi , jak również wspaniałym kibicom (tym prawdziwym, którzy mnie wspierali).  napisała na swoim profilu na Facebooku była już atakująca Chemika Police.

Zobaczcie również: https://www.s-w-o.pl/oswiadczenie-chemika-police-w-sprawie-magdaleny-stysiak/

źródło: profil Magdaleny Stysiak na Facebooku, fot. Katarzyna Kozłowska/s-w-o.pl