Oczekiwaliśmy, że będą mocni w zagrywce i udowodnili to podczas meczu. My naszym serwisem również staraliśmy się sprawiać im trudności, ale byli dzisiaj lepszą drużyną i zasłużyli na zwycięstwo – podkreślił po meczu środkowy PGE Skry Bełchatów.

W drugim secie pokazaliśmy, że jeśli mamy dobre przyjęcie możemy grać przeciwko takiej drużynie, jak Azimut Modena. Mam nadzieję, że uda nam się poprawić błędy i kolejny mecz zagrać lepiej – przyznał po meczu Srećko Lisinac.

Zagraliśmy bardzo dobre spotkanie i wywozimy trzy punkty. Jesteśmy zadowoleni, bo PGE Skra to mocny zespół – skomentował Maxwell HoltMocną stronę włoskiej ekipy była zagrywka, w której przyjezdni zdobyli 7 bezpośrednich punktów oraz blok, w którym punktowali 15 razy. – Wiedzieliśmy że musimy zagrać na najwyższym poziomie. Myślę, że możemy być usatysfakcjonowani i zadowoleni z naszej gry. Serwis robił ogromną różnicę. Jest dla nas bardzo ważny i jeśli dobrze zagrywamy, możemy rywalizować z każdym na świecie. Jeśli nam w tym elemencie “nie idzie”, szukamy innego sposobu – podkreślił środkowy Azimutu Modeny.

Amerykanin bardzo pozytywnie wypowiedział się również o publiczności, która licznie przybyła do łódzkiej Atlas Areny.- Chciałbym podziękować wszystkim fanom z Łodzi. Zawsze świetnie przyjeżdża się do każdego miejsca w Polsce, ale szczególnie tutaj. W tej hali jest niesamowita atmosfera.