20 maja w katowickim Spodku odbędzie się kolejna edycja Alei Gwiazd Siatkówki. Biało-czerwoni spotkają się wtedy z Iranem, a na ławce trenerskiej zadebiutuje nasz nowy selekcjoner, Ferdinando De Giorgi.

Wyjątkowa impreza, którą kolejny raz przygotuje fundacja Alei Gwiazd Siatkówki będzie świetną okazją do debiutu włoskiego szkoleniowca. – Jeśli nic się nie zmieni, będzie to pierwszy oficjalny mecz, który poprowadzę. Już czuję te emocje – mówi sam zainteresowany. Mecz z Irańczykami będzie pełnił rolę przygotowania do rozgrywek Ligi Światowej. Do 10 kwietnia De Giorgi ogłosi skład biało-czerwonych na te spotkanie, lecz sam jeszcze nie wie, kogo wybierze.  – Zapewniam, że lista jeszcze nie jest gotowa. Muszę porozmawiać z kilkoma zawodnikami – przyznaje.

Oprócz wspomnianego spotkania, Fundacja przygotowała jeszcze kilka innych niespodzianek. W Katowicach odbędzie się też Aleja Gwiazd Siatkówki Katowice 2017, podczas której wybitni siatkarze odsłoną swoje odciski dłoni. O kolejnych atrakcjach organizatorzy będą informować od 4 kwietnia. Poprzednie edycje tej wyjątkowej imprezy odbywały się w Miliczu.

źródło, foto: alejagwiazd.eu