Dwa dni turnieju PreZero Grand Prix, rozgrywanego na Kompleksie Sportowym Wanda w Krakowie, za nami. W tegorocznej edycji bierze udział 14 drużyn PlusLigi i 2 zespoły TAURON 1. Ligi Mężczyzn.
Po dwóch dniach rywalizacji z rozgrywkami pożegnały się trzy drużyny plusligowe: Cerrad Enea Czarni Radom, Trefl Royal Seafood Gdańsk, Aluron CMC Warta Zawiercie oraz jedna pierwszoligowa, Chemeko-System Gwardia Wrocław.
Wyniki trzeciego dnia PreZero Grand Prix w Krakowie – 07.08.2021
I mecz – godz. 9.00
BBTS AQUA Bielsko-Biała – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:2 (21:25, 25:22, 8:15)
Punktacja:
BBTS Bielsko-Biała: Krikun (16), Gil (3), Hunek (1), Piotrowski (8), Gryc (13)
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle: Rejno (6), Staszewski (7), Kluth (9), Kozłowski (1), Żaliński (9), Huber (18)
II mecz – godz. 10.15
GKS Katowice – Jastrzębski Węgiel 0:2 (22:25, 19:25)
Punktacja:
GKS Katowice: Szymański (8), Mariański (2), Domagała (14), Ogórek (8)
Jastrzębski Węgiel: Wawrzyńczyk (15), Szwed (7), Hasanli (2), Szymura (14)
III mecz – godz. 11.30
Indykpol AZS Olsztyn – PGE Skra Bełchatów 2:0 (25:19, 25:16)
Punktacja:
Indykpol AZS Olsztyn: Gruszczyński (8), Król (12), Firlej (5), Poręba (15)
PGE Skra Bełchatów: Sawicki (1), Kłos (7), Schulz (16), Piechocki (1), Adamczyk (1)
IV mecz – godz. 12.45
Ślepsk Malow Suwałki – Alsecco Stal Nysa 1:2 (25:23, 22:25, 7:15)
Punktacja:
Ślepsk Malow Suwałki: Makowski (1), Takvam (4), Halaba (14), Smoliński (10), Czunkiewicz (8)
Alsecco Stal Nysa: Zajder (1), Szwaradzki (1), Dębski (14), Bućko (8), Kwasowski (16), Schamlewski (2), Szczurek (3)
V mecz – godz. 14.00
Asseco Resovia Rzeszów – LUK Lublin 1:2 (22:25, 25:18, 12:15)
Punktacja:
Asseco Resovia Rzeszów: Krulicki (7), Bucki (14), Szerszeń (22), Słotarski (1), Potera (3)
LUK Lublin: Strulak (1), Wachnik (6), Filipiak (12), Romać (3), Pająk (4), Gregorowicz (1), Bereza (3), Włodarczyk (14)
VI mecz – godz. 15.15
Projekt Warszawa – Staropolanka Cuprum Lubin 0:2 (19:25, 23:25)
Punktacja:
Projekt Warszawa: Kowalczyk (5), Kwolek (13), Grobelny (6), Superlak (5)
Staropolanka Cuprum Lubin: Waliński (12), Pietraszko (3), Kapica (9), Gierżot (21), Stępień (4)
VII mecz – godz. 16.30
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Jastrzębski Węgiel 0:2 (20:25, 16:25)
Punktacja:
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle: Rejno (7), Staszewski (7), Kluth (3), Żaliński (6), Huber (6)
Jastrzębski Węgiel: Wawrzyńczyk (7), Szwed (9), Hasanli (3), Biniek (4), Szymura (15)
VIII mecz – godz. 17.45
Indykpol AZS Olsztyn – Alsecco Stal Nysa 2:0 (25:20, 25:23)
Punktacja:
Indykpol AZS Olsztyn: Gruszczyński (9), Król (13), Firlej (6), Poręba (14)
Alsecco Stal Nysa: Zajder (1), Dębski (3), Bućko (9), Kwasowski (14), Schamlewski (3), Szczurek (3)
inf.własna