Za nami pierwszy dzień zmagań PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki na Kompleksie Sportowym Wanda w Krakowie. W turnieju bierze udział 14 drużyn PlusLigi i 2 zespoły TAURON 1. Ligi Mężczyzn.
W czwartek swoje pierwsze zwycięstwa odnotowały drużyny: Jastrzębski Węgiel, Asseco Resovia Rzeszów, LUK Lublin, Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Alsecco Stal Nysa, Projekt Warszawa, Staropolanka Cuprum Lubin oraz PGE Skra Bełchatów.
Wyniki II dnia zmagań na piasku w Krakowie – 06.08.2021:
I mecz – godz. 9.00
Jastrzębski Węgiel – Asseco Resovia Rzeszów 1:2 (25:20, 15:25, 11:15)
Punktacja:
Jastrzębski Węgiel: Popiwczak (1), Wawrzyńczyk (18), Szwed (3), Hasanii (1), Szymura (11)
Asseco Resovia Rzeszów: Krulicki (7), Bucki (13), Szerszeń (26), Słotarski (2)
II mecz – godz. 10.15
LUK Lublin – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2:0 (25:22, 25:20)
Punktacja:
LUK Lublin: Filipiak (15), Gregorowicz (1), Włodarczyk (17)
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle: Janusz (1), Staszewski (13), Huber (16)
III mecz – godz. 11.30
Alsecco Stal Nysa – Projekt Warszawa 0:2 (20:25, 18:25)
Punktacja:
Alsecco Stal Nysa: Szwaradzki (3), Dębski (11), Bućko (8), Ruciak (3), Schamlewski (1), Szczurek (2)
Projekt Warszawa: Kowalczyk (10), Kwolek (6), Grobelny (11), Superlak (8)
IV mecz – godz. 12.45
Staropolanka Cuprum Lubin – PGE Skra Bełchatów 2:1 (24:26, 25:15, 15:11)
Punktacja:
Staropolanka Cuprum Lubin: Waliński (17), Pietraszko (4), Kapica (8), Gierżot (22), Stępień (3)
PGE Skra Bełchatów: Sawicki (1), Kłos (15), Schulz (13), Piechocki (3)
V mecz – godz. 14.00
BBTS AQUA Bielsko-Biała – Cerrad ENEA Czarni Radom 2:0 (25:21, 25:23)
Punktacja:
BBTS AQUA Bielsko-Biała: Krikun (3), Gil (1), Pietruczuk (12), Hunek (1), Piotrowski (16), Gryc (2)
Cerrad ENEA Czarni Radom: Lemański (7), Rusin (13), Masłowski (5), Santana (8)
VI mecz – godz. 15.15
Trefl Royal Seafood Gdańsk – GKS Katowice 1:2 (25:27, 25:18, 16:18)
Punktacja:
Trefl Royal Seafood Gdańsk: Lipiński (9), Kozub (1), Nasevich (2), Sasak (14), Urbanowicz (21), Crer (3), Łaba (2)
GKS Katowice: Szymański (18), Mariański (7), Kania (1), Kogut (4), Domagała (6), Ogórek (10)
VII mecz – godz. 16.30
Indykpol AZS Olsztyn – Aluron CMC Warta Zawiercie 2:1 (25:21, 21:25, 15:8)
Punktacja:
Indykpol AZS Olsztyn: Gruszczyński (7), Król (8), Firlej (5), Jakubiszak (6), Poręba (26)
Aluron CMC Warta Zawiercie: Niemiec (10), Depowski (5), Dulski (19), Rajsner (1), Markiewicz (1)
VIII mecz – godz. 17.45
Chemeko-System Gwardia Wrocław – Ślepsk Malow Suwałki 0:2 (21:25, 16:25)
Punktacja:
Chemeko-System Gwardia Wrocław: Woch (1), Górski (6), Zawalski (2), Grozer (6), Bociek (7), Sobański (2), Matula (1)
Ślepsk Malow Suwałki: Makowski (2), Halaba (14), Smoliński (5), Czunkiewicz (8)
inf.własna