PP 2018 [K]: WYNIKI PIĄTEJ RUNDY ZMAGAŃ

W piątej rundzie Pucharu Polski w większości spotkań triumfowały zespoły Ligi Siatkówki Kobiet. Do niespodzianki doszło w Radomiu, gdzie miejscowy zespół E.Leclerc Radomka Radom pewnie wygrał z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski i tym samym jako jedyny przedstawiciel I ligi zakwalifikował się do ćwierćfinału Pucharu Polski. Jako ostatnie awans do kolejnej fazy zagwarantowały sobie siatkarki z Piły, które po pięciosetowej batalii pokonały wrocławianki.

Grot Budowlani Łódź – Polski Cukier Muszynianka Muszyna

3:2 (25:17, 16:25, 25:18, 20:25, 15:12)

Grot Budowlani Łódź: Polańska Gabriela (12), Kąkolewska Agnieszka (18), Twardowska Julia (16), Witkowska Agata (L), Grobelna Kaja (22), Vincourova Pavla (3), Grajber Martyna (7) oraz Cutura Hana (2), Polak Ewelina, Muszyńska Adrianna,

Polski Cukier Muszynianka Muszyna: Brzóska Roksana (17), Śmieszek Małgorzata (7), Savić Maja (14), Wójcik Aleksandra (12), Radenkovic Danica(2), Bociek Monika (12), Medyńska Dorota (L) oraz Flakus Patrycja (9), Lis Małgorzata, Bałdyga Paulina, Karakasheva Mariya

 

Wisła Warszawa – Developres Skyres Rzeszów

1:3 (17:25, 25:22, 21:25, 19:25)

Wisła Warszawa: Jurczyk Magdalena, Mróz Katarzyna (7), Ciaszkiewicz-Lach Karolina (6), Nowgorochenko Olena, Sobczak Joanna (15), Bergendorff Mirjana (25), Saad Magdalena (L) oraz Marcyniuk Katarzyna, Połeć Katarzyna (6), Nadziałek Katarzyna (2), Starikova Ekaterina

Developres Skyres Rzeszów: Rousseaux Helene (15), Ptak Monika (4), Żabińska Katarzyna (11), Kaczmar Anna (5), Helić Adela (6), Blagojević Jelena (7) Sawicka Agata (L) oraz Ganszczyk Kamila, Rabka Agnieszka, Klaudia Kaczorowska (4), Andruszko Julia (12)

 

Trefl Proxima Kraków – KS Pałac Bydgoszcz

2:3 (25:15, 12:25, 25:22, 16:25, 7:17)

Trefl Proxima Kraków: Clement Sarah (6), Budzoń Adrianna (3), Łukasik Justyna (7), Brzezińska Ewelina (11), Łukasik Martyna (21), Pavan Rebbeca (18), Kulig Klaudia (L) oraz Talas Zsuzsanna, Słonecka Paula, Jaroszewicz Jowita, Woźniak Agnieszka, Szymańska Aleksandra, Paszek Daria.

KS Pałac Bydgoszcz: Misiuna Natalia (15), Mazurek Magdalena, Kuligowska Jagoda (15), Maternia Jagoda (15), Różyńska Kinga (9), Fedusio Monika (24), Jagła Monika (L) oraz Krzycwicka Ewelina, Świder Paulina, Fojucik Weronika, Andershon Małgorzata

 

7R Solna Wieliczka – BKS Profi Credit Bielsko-Biała

0:3 (23:25, 17:25, 24:26)

7R Solna Wieliczka: Monnakmae Juliija (2), Grabka Magdalena (4), Pelc Sylwia (5), Ząbek Patrycja (6), Gawlak Judyta (6), Skiba Agata (11), Bąkowska Daria (L) oraz Jagodzińska Magda (1), Sowisz Karolina, Szostok Angelika

BKS Profi Credit Bielsko-Biała: Nowicka Julia, Konieczna Katarzyna (11), Grant Nia (13), Mancuso Gina (10), Sobolska Dominika (11), Mucha Emilia (8), Lemańczyk Izabela (L) oraz Różański Oliwia, Pleśnierowicz Marlena, Świrad Martyna, Moskwa Kornelia, Wilczek Agata (L)

 

E.Leclerc Radomka Radom – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

3:1 (25:23, 25:12, 22:25, 25:20)

E.Leclerc Radomka Radom: Przepiórka Aleksandra (5), Borawska Gabriela (10), Kubacka Sonia (8), Biała Renata (20), Ponikowska Gabriela (9), Szczepańska Majka (16), Bator Aleksandra (L) oraz Czajka Dominika (4), Miechowicz Oriana, Molenda Julita (4), Samul Olga (L)

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski: Wojtowicz Justyna (3), Stroiwąs Paulina (14), Miros Anna (4), Skrzypkowska Natalia (2), Łyszkiewicz Koleta (10), Gryka Magdalena (1), Pauliukouskaya Volha (L) oraz Szałankiewicz Katarzyna (7), Biedziak Marta (1), Wańczyk Aleksandra (4), Markiewicz Alicja (L)

Enea PTPS Piła – Impel Wrocław

3:2 (25:20, 18:25, 23:25, 25:18, 15:11)

 

 

Poszczególne pary ćwierćfinałowe Pucharu Polski Kobiet 2018 wyglądają następująco:

E.Leclerc Radomka Radom – Chemik Police

ŁKS Commercecon Łódź – Developres SkyRes Rzeszów

Enea PTPS Piła – KS Pałac Bydgoszcz

Grot Budowlani Łódź – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

Facebook Comments