Zbliża się okres świąteczny, więc mamy dla Was niespodziankę. Przygotowaliśmy nowy konkurs fantasy. Tym razem będzie to Polska Liga Siatkówki Fantasy 2022-2023.

PlusLiga to jedna z najsilniejszych lig siatkarskich na świecie, która przyciąga przed telewizory i na hale sportowe rzeszę kibiców z całej Polski. Polskie zespoły, składają się z wielu reprezentantów swoich krajów. Gwarantuje to wysoki poziom sportowy rozgrywanych meczów, pełnych emocji i wspaniałych zagrań.
Zapraszamy do aktywnego kibicowania i udziału w konkursie na www.esmgamer.com. Rozpoczynamy od 16 kolejki, czyli od początku rundy rewanżowej. Konkurs potrwa do połowy maja, kiedy odbędą się mecze finałowe.
Każdy uczestnik ma za zadanie utworzenie drużyny składającej się z 12 siatkarzy: dwóch rozgrywających, trzech środkowych, dwóch atakujących, trzech przyjmujących i dwóch libero. 7 zawodników stanowi skład podstawowy, pozostali to rezerwowi.
Wybrani zawodnicy na podstawie rzeczywistych wyników będą zdobywali punkty. Na tej podstawie będzie tworzona klasyfikacja generalna.
Dla najlepszych 10 graczy przewidujemy nagrody: I miejsce: 500 zł, II miejsce: 150 zł, III miejsce: 100zł, IV-X miejsce: 50zł.
Zachęcamy do zakładania lig prywatnych i zapraszania znajomych. Nic tak nie bawi jak zdrowa rywalizacja z przyjaciółmi. Klasyfikacje lig prywatnych będą przeliczane po zakończeniu każdego z etapów konkursu.

Wszelkie uwagi na temat funkcjonawania portalu www.esmgamer.com będą mile widziane. Piszcie na support@esmgamer.com

wpis sponsorowany