Polacy trenowali w Krakowie

Reprezentacja Polski wróciła po długiej podróży do kraju, gdzie rozegra swoje dwa ostatnie mecze w fazie grupowej Ligi Światowej. Ich przeciwnikiem będą Amerykanie.

Polacy prosto z lotniska udali się do Krakowa, gdzie w piątek oraz sobotę rozegrają decydujące o awansie do Final Six spotkania. W ekipie, która ostatnio grała spotkania wyjazdowe nie ma Bartosza Bednorza. Dołączyli natomiast do kadry Karol Kłos, Artur Szalpuk i Dawid Konarski. Dwaj ostatni wrócili we wtorek z Baku, gdzie grali w I Igrzyskach Europejskich. We wtorek nasi kadrowicze mieli dwa razy zajęcia. Przed południem był rozruch na świeżym powietrzu w okolicach Wawelu, a po południu trening na hali meczowej. Z kadrą ćwiczył Bartosz Kurek. W Krakowie zameldowali się również Amerykanie, którzy bardzo dobrze znają ten obiekt z rozgrywanych kilka miesięcy temu mistrzostw świata.

Polakom do awansu brakuje zaledwie dwóch punktów. Rosjanie, którzy nie mają już szans na awans do turnieju finałowego, rozegrają dwa mecze w Teheranie z reprezentacją Iranu.

Facebook Comments