Niedzielne spotkanie, które z powodu awarii prądu zostało przerwane przy stanie 5:5 w pierwszym secie, będzie powtórzone. Siatkarze Trefla Gdańsk ponownie przyjadą do szczecińskiej Netto Areny, by zmierzyć się z miejscową Stocznią. Nastąpi to w czwartek, 29 listopada.

Natychmiast po decyzji o powtórzeniu meczu pierwszej kolejki oba kluby zaczęły rozmowy na temat ustalenia terminu rozegrania zaległego spotkania. Porozumienie udało się osiągnąć bardzo szybko, dzięki czemu już teraz możemy informować o nowej dacie pojedynku.

Na tę chwilę wiemy, że Stocznia i Trefl ponownie spotkają się w stolicy Pomorza Zachodniego w czwartek, 29 listopada. Godzina rozpoczęcia meczu jest powiązana z możliwościami transmisji telewizyjnej i gdy tylko zostanie ustalona, natychmiast o tym fakcie poinformujemy. – czytamy na stronie internetowej klubu.

Wszystkie bilety z 14 października będą ważne także 29 listopada. Jeśli ktoś zdecyduje się jednak na zwrot wejściówki, to naturalnie odzyska pieniądze, które przeznaczył wcześniej na jej kupno.

więcej informacji kpsstocznia.pl