PlusLiga: Wyniki 27. kolejki

Do końca fazy zasadniczej zostały jeszcze tylko trzy kolejki! Jakie wyniki padły w ten weekend? Zobaczcie sami!

Cerrad Czarni Radom – Cuprum Lubin 3:1 (25:20, 25:20, 18:25, 25:19)

Składy zespołów:

Cerrad Czarni Radom: Teryomenko Dmytro (13), Vincic Dejan (4), Żaliński Wojciech (28), Huber Norbert (7), Fornal Tomasz (19), Kwasowski Kamil (3), Watten Dustin (L), Ziobrowski Jakub, Droszyński Kamil, Rybicki Jakub

Cuprum Lubin: Kaczmarek Łukasz (23), Terzić Milos (11), Gunia Dawid (11), Biegun Filip (1), Masny Michał (1), Hain Piotr (5), Kryś Marcin (L) oraz Makoś Bartosz (L)Patucha AdrianGorzkiewicz MaciejPupart Keith (11)

MVP: Tomasz Fornal

 

Łuczniczka Bydgoszcz – Indykpol AZS Olsztyn 0:3 (19:25, 32:34, 17:25)

Składy zespołów:

Łuczniczka Bydgoszcz: Ananiev Metodi (11), Goas Edgardo (2), Szalacha Michał (4), Filipiak Bartosz (4), Gorchaniuk Yevgienii (7), Sacharewicz Mateusz (4), Kowalski Adam (L), Jurkiewicz Wojciech (2), Gryc Paweł (11), Sieńko Piotr, Bieńkowski Krzysztof

Indykpol AZS Olsztyn: Hadrava Jan (15), Zniszczoł Miłosz (10), Andringa Robbert (10), Kochanowski Jakub (15), Woicki Paweł (1), Rousseaux Tomas (12), Żurek Michał (L), Pliński Daniel, Zabłocki Jakub (L)

MVP: Jakub Kochanowski

 

GKS Katowice – Jastrzębski Węgiel 2:3 (20:25, 19:25, 25:22, 25:20, 7:15)

Składy zespołów:

GKS Katowice: Butryn Karol (13), Kapelus Serhiy (1), Pietraszko Paweł (14), Fijałek Maciej (1), Kohut Emanuel (10), Quiroga Gonzalo (16), Mariański Bartosz (L) oraz Stańczak Adrian (L), Witczak Dominik (1), Komenda Marcin, Sobański Rafał (8)

Jastrzębski Węgiel: Muzaj Maciej (29), Kosok Grzegorz (8), Derocco Jason (13), Kampa Lukas (2), Sobala Wojciech (9), Oliva Salvador Hidalgo (16), Popiwczak Jakub (L) oraz Strzeżek Patryk (4), Quiroga Rodrigo (2), Ernastowicz Marcin,

MVP: Maciej Muzaj

 

Dafi Społem Kielce – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 (15:25, 25:23, 15:25, 13:25)

Dafi Społem Kielce: Stępień Przemysław, Wachnik Jakub (9), Nalobin Aleksiej (7), Dokić Tomislav (20), Czunkiewicz Mateusz (L), Łapszyński Łukasz (7), Morozau Maksim (3) oraz Biniek Szymon, Orobko Vlad, Superlak Michał, Adamski Piotr,

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle: Zatorski Paweł (L), Rejno Krzysztof (6), Toniutti Benjamin (2), Buszek Rafał (10), Bieniek Mateusz (18), Torres Maurice (15), Deroo Sam (19) oraz Szymura Rafał, Falaschi Marco (1), Jungiewicz Sławomir (2), Semeniuk Kamil (3), Maziarz Aleksander, Banach Korneliusz (L)

MVP: Mateusz Bieniek

 

MKS Będzin – Aluron Virtu Warta Zawiercie 2:3 (20:25, 23:25, 25:23, 25:23, 15:17)

Składy zespołów:

MKS Będzin: Waliński Marcin (20), Kozub Łukasz (2), Ratajczak Artur (7), Grzechnik Bartłomiej (9), Potera Michał (L), Yordanov Zlatan (6), Araujo Rodrigues Rafael (27) oraz Seif Jonah, Peszko Jakub (7), Faryna Rafał

Aluron Virtu Warta Zawiercie: Swodczyk Łukasz (9), Żuk Michał (10), Koga Taichiro (L), Bociek Grzegorz (24), Pająk Grzegorz (2), Smith David (14), Patak Matej (7) oraz Zajder Maciej (1), Kaczorowski Łukasz (2), Andrzejewski Krzysztof (L), de Leon Guimaraes da Silva Hugo (7), Popik Kacper

MVP: Grzegorz Bociek

 

ONICO Warszawa – Asseco Resovia Rzeszów 3:0 (25:20, 27:25, 25:23)

Składy zespołów:

ONICO: Bartosz Kwolek (11), Antoine Brizard (6), Andrzej Wrona (7), Nikola Gjorgiev (8), Jan Nowakowski (6), Wojciech Włodarczyk (14), Damian Wojtaszek (L) oraz Jakub Kowalczyk (1), Guillaume Samica, Jan Firlej, Jędrzej Gruszczyński (L)

Asseco Resovia: Lukas Tichacek, Jakub Jarosz (7), Thibault Rossard (4), Aleksander Śliwka (11), Łukasz Perłowski (4), Dawid Dryja (3), Mateusz Masłowski (L) oraz Michał Kędzierski (1), Dominik Depowski (7), Jochen Schoeps, Barthelemy Chinenyeze (7)

MVP: Wojciech Włodarczyk

 

Espadon Szczecin – PGE Skra Bełchatów 0:3 (21:25, 19:25, 25:27)

Składy zespołów:

Espadon Szczecin: Kluth Bartłomiej (14), Duff Justin (2), Murek Dawid (L), Ruciak Michał (14), Tervaportti Eemi (2), Gawryszewski Bartosz (7), Menzel Jeffrey (8) oraz Gałązka Janusz (3), Kowalski Tomasz, Malinowski Mateusz, Mihułka Adrian (L)

PGE Skra Bełchatów: Lisinac Srećko (16), Janusz Marcin (2), Bednorz Bartosz (10), Katić Milan (9), Czarnowski Patryk (3), Ebadipour Milad (15), Milczarek Robert (L) oraz Wlazły Mariusz, Łomacz Grzegorz

MVP: Marcin Janusz

 

*Mecz  BBTS-u Bielsko-Biała z Treflem Gdańsk został przełożony na 4 kwietnia godz. 18.00

inf.własna

Facebook Comments