PlusLiga: Wyniki 26. kolejki

Mecz pomiędzy drużyną Aluronu Virtu Warty Zawiercie i GKS-u Katowice zakończył 26. kolejkę zmagań PlusLigi. Przyjrzyjmy się szczegółowym wynikom wszystkich pojedynków.

Piątek – 16.03.2018 – godz. 18.00

Trefl Gdańsk – Cuprum Lubin 3:0 (25:18, 27:25, 25:18)

Składy zespołów:

Trefl Gdańsk: Piotr Nowakowski (10), Wojciech Grzyb (6), Tyler Sanders (5), Wojciech Ferens (6), Damian Schulz (17), Artur Szalpuk (19), Maciej Olenderek (L) oraz Szymon Jakubiszak, Patryk Niemiec, Michał Kozłowski i Fabian Majcherski (L)

Cuprum Lubin: Łukasz Kaczmarek (12), Milos Terzić (6), Dawid Gunia (5), Filip Biegun (11), Michał Masny (2), Piotr Hain (7), Marcin Kryś (L) oraz Adam Michalski, Maciej Gorzkiewicz, Adrian Patucha, i Bartosz Makoś (L)

MVP: Artur Szalpuk

 

Sobota – 17.03.2018 – godz. 14.45

Asseco Resovia Rzeszów – Łuczniczka Bydgoszcz 3:0 (25:22, 25:20, 26:24)

Składy zespołów:

Asseco Resovia Rzeszów: Lukas Tichacek (1), Jakub Jarosz (13), Thibault Rossard (15), Aleksander Śliwka (14), Łukasz Perłowski (9), Dawid Dryja (7), Mateusz Masłowski (L) oraz Michał Kędzierski, Dominik Depowski i Jochen Schoeps (1)

Łuczniczka Bydgoszcz: Metodi Ananiev (10), Edgardo Goas, Wojciech Jurkiewicz (4), Bartosz Filipiak (3), Yevgenii Gorchaniuk (9), Mateusz Sacharewicz (8), Adam Kowalski (L) oraz Paweł Gryc (11), Piotr Sieńko i Patryk Akala

MVP: Aleksander Śliwka

 

Sobota – 17.03.2018 – godz. 14.45

Jastrzębski Węgiel – ONICO Warszawa 3:1 (25:18, 25:21, 19:25, 25:23)

Jastrzębski Węgiel: Muzaj Maciej (22), Kosok Grzegorz (7), DeRocco Jason (12), Kampa Lucas (5), Sobala Wojciech (7), Oliva Salvador Hidalgo (17), Popiwczak Jakub (L),  Ernastowicz Marcin (1), Quiroga Rodrigo

ONICO Warszawa: Brizard Antoine (4), Wrona Andrzej (3), Samica Guillaume (14), Gjorgiew Nikola (10), Nowakowska Jan (10), Włodarczyk Wojciech (5), Gruszczyński Jędrzej (L), Kwolek Bartosz (11), Firlej Jan, Kowalczyk Jakub (6)

MVP: Jason DeRocco

 

Sobota – 17.03.2018 – godz. 15.00

PGE Skra Bełchatów – MKS Będzin 3:0 (25:20, 25:12, 25:20)

Składy zespołów:

PGE Skra Bełchatów: Srećko Lisinac (10), Mariusz Wlazły (13), Karol Kłos (10), Bartosz Bednorz (12), Milad Ebadipour (11), Grzegorz Łomacz, Kacper Piechocki (L) oraz Marcin Janusz, Szymon Romać (3) i Nikolay Penchev (1)

MKS Będzin: Łukasz Kozub, Artur Ratajczak (5), Bartłomiej Grzechnik (4), Jakub Peszko (1), Zlatan Yordanov (8), Rafael Araujo (7), Michał Potera (L) oraz Marcin Waliński (6), Jan Klobucar, Mateusz Kowalski, Rafał Faryna (1) i Szymon Gregorowicz (L)

MVP: Karol Kłos 

 

Sobota – 17.03.2018 – godz. 17.00

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Espadon Szczecin 3:0 (25:15, 25:10, 25:18)

Składy drużyn:

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle: Krzysztof Rejno (9), Benjamin Toniutti, Rafał Buszek (10), Mateusz Bieniek (9), Maurice Torres (9), Sam Deroo (4), Paweł Zatorski (L) oraz Rafał Szymura (5), Marco Falaschi (1), Sławomir Jungiewicz (6), Kamil Semeniuk (1), Aleksander Maziarz (1), Korneliusz Banach (L)

Espadon Szczecin: Janusz Gałązka (8), Justin Duff (8), Tomasz Kowalski (2), Adrian Kacperkiewicz (4), Michał Ruciak (4), Bartosz Gawryszewski (4), Adrian Mihułka (L) oraz Dawid Murek

MVP: Krzysztof Rejno

 

Sobota – 17.03.2018 – godz. 17.00

BBTS Bielsko-Biała – Dafi Społem Kielce 3:1 (25:21 25:20 18:25 25:19)

Składy drużyn:

BBTS Bielsko-Biała: Viacheslav Tarasow (9), Wojciech Siek (11), Piotr Łukasik (16), Bartosz Cedzyński (7), Harrison Peacock, Oleg Krikun (6), Dominik Jaglarski (L) oraz Jakub Bucki (9), Bartosz Janeczek (4), Mariusz Gaca, Kajetan Marek (L) (1), Tomasz Piotrowski

Dafi Społem Kielce: Przemysław Stępień (1), Jakub Wachnik (9), Aleksiej Nalobin (3), Maciej Pawliński (12), Tomislav Dokić (18), Maksim Morozau (12), Mateusz Czunkiewicz (L) oraz Mariusz Schamlewski (3), Michał Superlak, Piotr Adamski, Łukasz Łapszyński (1)

MVP: Piotr Łukasik

 

Niedziela – 18.03.2018 – godz. 14.45

Indykpol AZS Olsztyn – Cerrad Czarni Radom 3:0 (27:25, 25:22, 25:20)

Składy zespołów:

Indykpol AZS Olsztyn: Hadrava Jan (23), Zniszczoł Miłosz (13), Andringa Robbert (11), Kochanowski Jakub, Woicki Paweł, Rousseaux Tomas (8), Żurek Michał (L) oraz Kańczok Mateusz, Pliński Daniel (4),

Cerrad Czarni Radom: Ostrowski Michał (5), Vincic Dejan (4), Żaliński Wojciech (10), Huber Norbert (8), Fornal Tomasz (13), Kwasowski Kamil (7), Watten Dustin (L) oraz Teryomenko Dmytro (3), Wasilewski Kacper (L), Ziobrowski Jakub (2), Rybicki Jakub (1)

MVP: Jan Hadrava

 

Poniedziałek – 19.03.2018 – godz. 18.00

Aluron Virtu Warta Zawiercie – GKS Katowice 3:0 (25:15, 25:21, 25:21)

Składy zespołów:

Aluron Virtu Warta: Łukasz Swodczyk (4), Michał Żuk (6), Grzegorz Bociek (19), Grzegorz Pająk (4), David Smith (10), Matej Patak (7), Krzysztof Andrzejewski (L) oraz Kamil Długosz (3),

GKS: Marcin Komenda (2), Karol Butryn (9), Serhiy Kapelus (4), Paweł Pietraszko (8), Emanuel Kohut (7), Gonzalo Quiroga (6), Bartosz Mariański (L) oraz Dominik Witczak (2), Maciej Fijałek (1), Rafał Sobański (1), Adrian Stańczak (L)

MVP: Grzegorz Bociek

inf.własna

 

 

Facebook Comments