PlusLiga: Wyniki 25. kolejki

Mecz pomiędzy ONICO Warszawa a drużyną z Zawiercia zakończył 25. kolejkę zmagań PlusLigi. Spotkania w Radomiu i Szczecinie – niewątpliwie – zaskoczyły niejednego kibica. Jak prezentują się wyniki pozostałych ekip?GKS Katowice – PGE Skra Bełchatów 0:3 (20:25, 23:25, 18:25)

Składy zespołów:

GKS Katowice: Marcin Komenda (1), Karol Butryn (5), Serhiy Kapelus (7), Paweł Pietraszko (7), Emanuel Kohut (6), Gonzalo Quiroga (5), Adrian Stańczak (L) oraz Dominik Witczak (3), Maciej Fijałek (1), Rafał Sobański (6) i Bartosz Mariański (L)

PGE Skra Bełchatów: Mariusz Wlazły (11), Marcin Janusz (1), Karol Kłos (8), Patryk Czarnowski (5), Milad Ebadipour (9), Nikolay Penchev (7), Kacper Piechocki (L) oraz Srećko Lisinac (12) i Grzegorz Łomacz (2)

MVP: Grzegorz Łomacz

 

Łuczniczka Bydgoszcz – Jastrzębski Węgiel 0:3 (13:25, 22:25, 25:20, 21:25)

Składy zespołów:

Łuczniczka Bydgoszcz: Metodi Ananiev (13), Edgardo Goas (1), Michał Szalacha (5), Bartosz Filipiak (20), Yevgenii Gorchaniuk (7), Mateusz Sacharewicz (12), Adam Kowalski (L) oraz Wojciech Jurkiewicz (5), Paweł Gryc (2), Piotr Sieńko (1)

Jastrzębski Węgiel: Maciej Muzaj (21), Grzegorz Kosok (9), Jason Derocco (11), Lukas Kampa (5), Wojciech Sobala (7), Salvador Hidalgo Oliva (19), Jakub Popiwczak (L) oraz Damian Boruch (2), Rodrigo Quiroga, Marcin Ernastowicz

MVP: Maciej Muzaj

 

Cerrad Czarni Radom – Asseco Resovia Rzeszów 3:0 (25:18, 25:22, 25:20)

Składy zespołów:

Cerrad Czarni Radom: Ostrowski Michał (3), Vincic Dejan (5), Żaliński Wojciech (17), Huber Norbert (10), Fornal Tomasz (16), Kwasowski Kamil (8), Watten Dustin (L)

Asseco Resovia Rzeszów: Tichacek Lukas (1), Jarosz Jakub (8), Rossard Thibault (9), Śliwka Aleksander (8), Perłowski Łukasz (2), Dryja Dawid (5), Masłowski Mateusz (L) oraz Kędzierski Michał (1), Depowski Dominik (1), Schoeps Jochen (8), Chinenyeze Barthélémy

MVP: Tomasz Fornal

 

MKS Będzin – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 (23:25, 26:24, 17:25, 24:26)

Składy zespołów:

MKS Będzin: Waliński Marcin (12), Kozub Łukasz (2), Ratajczak Artur (5), Kowalski Mateusz (8), Peszko Jakub (14), Araujo Rodrigues Rafael (20), Potera Michał (L) oraz Seif Jonah, Faryna Rafał, Yordanov Zlatan

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle: Toniutti Benjamin (2), Buszek Rafał (11), Wiśniewski Łukasz (17), Bieniek Mateusz (9), Torres Maurice (18), Deroo Sam (12), Zatorski Paweł (L) oraz Szymura Rafał (1), Rejno Krzysztof (1), Jungiewicz Sławomir

MVP: Łukasz Wiśniewski

 

Trefl Gdańsk – Dafi Społem Kielce 3:0 (25:18, 25:19, 25:21)

Składy zespołów:

Trefl Gdańsk: Piotr Nowakowski (9), Tyler Sanders (3), Wojciech Ferens (8), Damian Schulz (19), Daniel McDonell (6), Artur Szalpuk (12), Maciej Olenderek (L) oraz Szymon Jakubiszak (2) i Michał Kozłowski

Dafi Społem Kielce: Przemysław Stępień, Jakub Wachnik (6), Aleksiej Nalobin (7), Maciej Pawliński (7), Tomislav Dokić (15), Maksim Morozau (9), Mateusz Czunkiewicz (L) oraz Szymon Biniek, Piotr Adamski i Michał Superlak (1)

MVP: Damian Schulz

 

Espadon Szczecin – BBTS Bielsko-Biała 2:3 (22:25, 25:20, 19:25, 25;20, 13:15)

Składy zespołów:

Espadon Szczecin: Gałązka Janusz (11), Kluth Bartłomiej (8), Ruciak Michał (2), Wika Marcin (10), Tervaportti Eemi (1), Gawryszewski Bartosz (10), Murek Dawid (L) oraz Duff Justin, Kowalski Tomasz (4), Malinowski Mateusz (23), Mihułka Adrian (L)

BBTS Bielsko-Biała: Tarasow Viacheslav (20), Siek Wojciech (8), Łukasik Piotr (5), Cedzyński Bartosz (14), Peacock Harrison (2), Krikun Oleg (21), Marek Kajetan (L) oraz Bucki Jakub, Janeczek Bartosz (7), Gaca Mariusz (4), Piotrowski Tomasz, Jaglarski Dominik (L)

MVP: Viacheslav Tarasov

 

Cuprum Lubin – Indykpol AZS Olsztyn 1:3 (25:23, 21:25, 20:25, 18:25)

Składy zespołów:

Cuprum Lubin: Kaczmarek Łukasz (10), Taht Robert (12), Gunia Dawid (11), Biegun Filip (6), Masny Michał, Hain Piotr (4), Kryś Marcin (L) oraz Makoś Bartosz (L), Terzić Milos (1), Gorzkiewicz Maciej, Patucha Adrian (2),

Indykpol AZS Olsztyn: Hadrava Jan (12), Pliński Daniel (1), Andringa Robbert (12), Kochanowski Jakub (6), Woicki Paweł (3), Rousseaux Tomas (24), Żurek Michał (L) oraz Kańczok Mateusz, Zniszczoł Miłosz (4), Makowski Łukasz

MVP: Tomas Rousseaux

 

ONICO Warszawa – Aluron Virtu Warta Zawiercie 3:2 (25:14, 23:25, 28:30, 25:23, 15:8)

Składy zespołów:

ONICO Warszawa: Brizard Antoine (9), Wrona Andrzej (10), Samica Guillaume (13), Gruszczyński Jędrzej (L), Gjorgiew Nikola (21), Nowakowski Jan (16), Włodarczyk Wojciech (12) oraz Kwolek Bartosz (2), Firlej Jan

Aluron Virtu Warta Zawiercie: Swodczyk Łukasz (8), de Leon Guimaraes da Silva Hugo, Bociek Grzegorz (29), Pająk Grzegorz, Smith David (13), Patak Matej (13), Koga Taichiro (L) oraz Długosz Kamil, Zajder Maciej (1), Kaczorowski Łukasz, Andrzejewski Krzysztof (L), Popik Kacper (4)

MVP: Jan Nowakowski

inf.własna

 

Facebook Comments