Wczoraj rozegrane zostały mecze 24. kolejki. Ciekawe spotkanie obejrzeliśmy w Gdańsku, natomiast w Kędzierzynie podopieczni Piotra Gruszki sprawili nie lada niespodziankę, pokonując ZAKSĘ. Jakimi wynikami zakończyły się pozostałe spotkania? Zobaczcie sami!
Asseco Resovia Rzeszów – Cuprum Lubin 3:0 (25:22, 25:20, 25:19)
Składy zespołów:
Asseco Resovia Rzeszów: Lukas Tichacek, Jakub Jarosz (19), Thibault Rossard (16), Aleksander Śliwka (14), Łukasz Perłowski (5), Dawid Dryja (6), Mateusz Masłowski (L) oraz Dominik Depowski (1) i Barthelemy Chinenyeze (1)
Cuprum Lubin: Łukasz Kaczmarek (20), Robert Taht (14), Dawid Gunia (3), Filip Biegun (3), Michał Masny (1), Piotr Hain (2), Marcin Kryś (L) oraz Milos Terzić, Maciej Gorzkiewicz, Adrian Patucha, Przemysław Smoliński i Bartosz Makoś (L)
MVP: Jakub Jarosz
Jastrzębski Węgiel – Cerrad Czarni Radom 3:1 (25:20, 18:25, 25:16, 25:22)
Jastrzębski Węgiel: Muzaj Maciej (21), Popiwczak Jakub (L), Kosok Grzegorz (10), Derocco Jason (6), Kampa Lukas (5), Sobala Wojciech (7), Oliva Salvador Hidalgo (25) oraz Ernastowicz Marcin,
Cerrad Czarni Radom: Teryomenko Dmytro (1), Vincic Dejan (5), Żaliński Wojciech (17), Watten Dustin (L), Huber Norbert (10), Fornal Tomasz (12), Kwasowski Kamil (13) oraz Ostrowski Michał (3), Ziobrowski Jakub (2), Droszyński Kamil, Zugaj Łukasz, Rybicki Jakub (1)
MVP: Salvador Hidalgo Oliva
Aluron Virtu Warta Zawiercie – Łuczniczka Bydgoszcz 3:0 (25:22, 25:20, 25:23)
Składy zespołów:
Aluron Virtu Warta: Łukasz Swodczyk (5), Hugo De Leon Guimaraes (6), Grzegorz Bociek (18), Grzegorz Pająk (5), David Smith (16), Matej Patak (6), Taichiro Koga (L) oraz Mariusz Marcyniak, Łukasz Kaczorowski, Kacper Popik
Łuczniczka: Metodi Ananiev (10), Edgardo Goas, Wojciech Jurkiewicz (6), Bartosz Filipiak (19), Yevgenii Gorchaniuk (5), Mateusz Sacharewicz (5), Adam Kowalski (L) oraz Paweł Gryc, Piotr Sieńko, Krzysztof Bieńkowski
MVP: Grzegorz Pająk
BBTS Bielsko-Biała – MKS Będzin 1:3 (18:25, 20:25, 25:20, 21:25)
Składy zespołów:
BBTS: Viacheslav Tarasov (11), Wojciech Siek (6), Piotr Łukasik (17), Bartosz Cedzyński (9), Harrison Peacock, Oleg Krikun (9), Dominik Jaglarski (L) oraz Jarosław Maciończyk, Jakub Bucki (10), Bartosz Janeczek (1), Tomasz Piotrowski, Marek Kajetan (L)
MKS: Marcin Waliński (18), Artur Ratajczak (6), Jonah Seif (3), Bartłomiej Grzechnik (8), Zlatan Yordanov (7), Rafael Rodrigues Araujo (22), Michał Potera (L) oraz Łukasz Kozub, Jakub Peszko (4)
MVP: Marcin Waliński
Dafi Społem Kielce – Espadon Szczecin 0:3 (20:25, 27:29, 22:25)
Składy zespołów:
Dafi Społem Kielce: Przemysław Stępień (2), Mariusz Schamlewski (1), Jakub Wachnik (13), Maciej Pawliński (15), Łukasz Łapszyński (3), Maksim Morozau (7), Mateusz Czunkiewicz (L) oraz Aleksiej Nalobin (7), Tomislav Dokić (7) i Piotr Adamski
Espadon Szczecin: Janusz Gałązka (8), Bartłomiej Kluth (5), Michał Ruciak (8), Marcin Wika (12), Eemi Tervaportti (2), Bartosz Gawryszewski (10), Dawid Murek (L) oraz Justin Duff, Tomasz Kowalski (2), Mateusz Malinowski (10) i Adrian Mihułka (L)
MVP: Marcin Wika
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – GKS Katowice 1:3 (20:25, 19:25, 26:24, 23:25)
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle: Zatorski Paweł (L), Toniutti Benjamin (1), Buszek Rafał (7), Wiśniewski Łukasz (2), Bieniek Mateusz (10), Torres Maurice (20), Semeniuk Kamil (17) oraz Szymura Rafał, Rejno Krzysztof (5), Falaschi Marco, Jungiewicz Sławomir (1),
GKS Katowice: Komenda Marcin (4), Butryn Karol (16), Kapelus Serhiy (14), Pietraszko Paweł (13), Kohut Emanuel (6), Mariański Bartosz (L), Quiroga Gonzalo (19) oraz Witczak Dominik, Kalembka Tomasz (1), Fijałek Maciej, Stelmach Kacper
MVP: Marcin Komenda
Trefl Gdańsk – Indykpol AZS Olsztyn 3:2 (17:25, 21:25, 25:22, 25:17, 16:14)
Składy zespołów:
Trefl Gdańsk: Piotr Nowakowski (9), Wojciech Grzyb (9), Tyler Sanders, Damian Schulz (31), Artur Szalpuk (19), Mateusz Mika (13), Maciej Olenderek (L) oraz Wojciech Ferens (1), Szymon Jakubiszak, Daniel McDonell (1), Michał Kozłowski (1) i Fabian Majcherski (L)
Indykpol AZS Olsztyn: Jan Hadrava (23), Miłosz Zniszczoł (12), Robbert Andringa (14), Jakub Kochanowski (14), Paweł Woicki (3), Tomas Rousseaux (11), Michał Żurek (L) oraz Daniel Pliński, Mateusz Kańczok, Łukasz Makowski, Blake Scherhoorn i Adrian Buchowski (6)
MVP: Michał Kozłowski
*Mecz ONICO Warszawa – PGE Skra Bełchatów rozegrany zostanie w późniejszym terminie
inf.własna
Leave A Comment
You must be logged in to post a comment.