PlusLiga: Wyniki 23. kolejki

Mecz pomiędzy MKS-em Będzin a Dafi Społem Kielce zakończył 23. kolejkę zmagań PlusLigi. Poniżej przedstawiamy wyniki poszczególnych spotkań.

ONICO Warszawa – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:2 (25:21, 27:25, 20:25, 21:25, 15:11)mecz rozegrany został 20.02.2018

Składy zespołów:

ONICO Warszawa: Kowalczyk Jakub (4), Brizard Antoine (4), Samica Guillaume (10), Wrona Andrzej (11), Gjorgiew Nikola (21), Włodarczyk Wojciech (13), Wojtaszek Damian (l) oraz Gruszczyński Jędrzej (2), Warda Sebastian, Firlej Jan,

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle: Szymura Rafał (5), Toniutti Benjamin (1), Buszek Rafał (10), Wiśniewski Łukasz (12), Bieniek Mateusz (11), Torres Maurice (19), Zatorski Paweł (l) oraz Rejno Krzysztof, Falaschi Marco, Jungiewicz Sławomir (2), Semeniuk Kamil (8)

MVP: Nikola Gjorgiew

 

Espadon Szczecin – Trefl Gdańsk 0:3 (20:25, 14:25, 21:25)

Składy zespołów:

Espadon Szczecin: Duff Justin (1), Kluth Bartłomiej (11), Wika Marcin (6), Tervaportti Eemi (3), Gawryszewski Bartosz (5), Menzel Jeffrey (6), Murek Dawid (L) oraz Jaskuła Marcin (L), Gałązka Janusz, Kacperkiewicz Adrian, Malinowski Mateusz, Ruciak Michał

Trefl Gdańsk: Nowakowski Piotr (12), Grzyb Wojciech (7), Sanders Tyler James (2), Schulz Damian (15), Szalpuk Artur (12), Mika Mateusz (9), Olenderek Maciej (L) oraz Kozłowski Michał, Jakubiszak Szymon

MVP: TJ Sanders

 

Cerrad Czarni Radom – Aluron Virtu Warta Zawiercie 3:0 (25:19, 25:21, 25:22)

Cerrad Czarni Radom: Teryomenko Dmytro (3), Vincic Dejan (3), Żaliński Wojciech (19), Watten Dustin (L), Huber Norbert (5), Fornal Tomasz (9), Kwasowski Kamil (16) oraz Ostrowski Michał

Aluron Virtu Warta Zawiercie: Swodczyk Łukasz (2), Andrzejewski Krzysztof (L), de Leon Guimaraes da Silva Hugo (7), Bociek Grzegorz (19), Pająk Grzegorz (2), Smith David (4), Patak Matej (8) oraz Żuk Michał, Kaczorowski Łukasz, Koga Taichiro (L), Zajder Maciej (2)

MVP: Wojciech Żaliński

 

Indykpol AZS Olsztyn – Asseco Resovia Rzeszów 3:1 (23:25, 25:23, 25:19, 25:13)

Indykpol AZS Olsztyn: Jan Hadrava (23), Daniel Pliński (2), Robbert Andringa (15), Jakub Kochanowski (12), Paweł Woicki (1), Tomas Rousseaux (3), Michał Żurek (L) oraz Mateusz Kańczok, Miłosz Zniszczoł (9), Adrian Buchowski (16)

Asseco Resovia Rzeszów: Lukas Tichacek (1), Jakub Jarosz (19), Thibault Rossard (10), Aleksander Śliwka (15), Marcin Możdżonek (4), Dawid Dryja (8), Paweł Rusek (L) oraz Michał Kędzierski, Dominik Depowski (2), Jochen Schoeps, Łukasz Perłowski, Barthélémy Chinenyeze (2), Elviss Krastins (1)

MVP: Adrian Buchowski

 

Łuczniczka Bydgoszcz – PGE Skra Bełchatów 0:3 (20:25, 21:25, 17:25)

Łuczniczka Bydgoszcz: Edgardo Goas (1), Paweł Gryc (7), Michał Szalacha (6), Bartosz Filipiak (11), Yevgenii Gorchaniuk (5), Mateusz Sacharewicz (9), Adam Kowalski (L) oraz Wojciech Jurkiewicz (1), Piotr Sieńko, Krzysztof Bieńkowski (1), Kacper Bobrowski,

PGE Skra Bełchatów: Srećko Lisinac (9), Marcin Janusz, Karol Kłos (11), Bartosz Bednorz (14), Milan Katić (6), Szymon Romać (11), Robert Milczarek (L) oraz Mariusz Wlazły (2), Grzegorz Łomacz, Kacper Piechocki (L)

MVP: Karol Kłos

 

GKS Katowice – BBTS Bielsko-Biała 3:2 (19:25, 22:25, 25:22, 25:23, 15:12)

Składy zespołów:

GKS Katowice: Marcin Komenda (1), Karol Butryn (18), Serhiy Kapelus (1), Paweł Pietraszko (7), Emanuel Kohut (5), Gonzalo Quiroga (19), Bartosz Mariański (L) oraz Dominik Witczak (1), Maciej FIjałek, Rafał Sobański (13), Bartłomiej Krulicki (1), Tomasz Kalembka (3) i Adrian Stańczak (L)

BBTS Bielsko-Biała: Viacheslav Tarasow, (11) Wojciech Siek (5), Piotr Łukasik (17), Bartosz Cedzyński (15), Harrison Peacock (4), Oleg Krikun (17), Kajetan Marek (L) oraz Jakub Bucki, Jarosław Macionczyk, Tomasz Piotrowski i Dominik Jaglarski (L)

MVP: Rafał Sobański

 

Cuprum Lubin – Jastrzębski Węgiel 3:0 (25:23, 25:23, 25:16)

Składy zespołów:

Cuprum: Łukasz Kaczmarek (15), Robert Taht (6), Dawid Gunia (11), Filip Biegun (9), Michał Masny (1), Piotr Hain (12), Marcin Kryś (L) oraz Maciej Gorzkiewicz, Adrian Patucha, Bartosz Makoś (L)

Jastrzębski: Maciej Muzaj (13), Grzegorz Kosok (3), Rodrigo Quiroga (4), Lukas Kampa (2), Wojciech Sobala (4), Salvador Hidalgo Oliva (14), Jakub Popiwczak (L) oraz Damian Boruch, Marcin Ernastowicz, Jason Derocco (3)

MVP: Michał Masny

 

MKS Będzin – Dafi Społem Kielce 3:0 (25:22, 25:19, 28:26)

Składy zespołów:

MKS Będzin: Waliński Marcin (8), Ratajczak Artur (1), Seif Jonah (3), Grzechnik Bartłomiej (3), Peszko Jakub (6), Araujo Rodrigues Rafael (14), Potera Michał (L) oraz Yordanov Zlatan

Dafi Społem Kielce: Stępień Przemysław (1), Wachnik Jakub (5), Nalobin Aleksiej (2), Pawliński Maciej (5), Dokić Tomislav (3), Morozau Maksim (7), Czunkiewicz Mateusz (L) oraz Biniek Szymon (L), Szymański JakubSchamlewski Mariusz, Superlak Michał, Adamski Piotr, Łapszyński Łukasz (5)

MVP: Marcin Waliński

inf.własna

Facebook Comments