PlusLiga: Wyniki 22. kolejki

W 22. kolejce PlusLigi zwycięstwa odnotowały drużyny Trefla Gdańsk, Jastrzębskiego Węgla, ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, BBTS-u Bielsko-Biała, Cuprum Lubin, MKS-u Będzin, GKS-u Katowice i PGE Skry Bełchatów. Poniżej przedstawiamy szczegółowe wyniki wszystkich spotkań.

Piątek – 23.02.3028 – godz. 18.00

Trefl Gdańsk – Asseco Resovia Rzeszów 3:0 (25:20, 25:21, 25:20)

Składy zespołów:

Trefl Gdańsk: Piotr Nowakowski (4), Wojciech Grzyb (6), Tyler Sanders (1), Damian Schulz (15), Artur Szalpuk (10), Mateusz Mika (15), Maciej Olenderek (L)  oraz Szymon Jakubiszak, Michał Kozłowski i Fabian Majcherski (L)

Asseco Resovia Rzeszów: Lukas Tichacek (2), Jakub Jarosz (10), Thibault Rossard (8), Aleksander Śliwka (4), Marcin Możdżonek (5), Dawid Dryja (5), Mateusz Masłowski (L) oraz Michał Kędzierski (2), Dominik Depowski (2), Jochen Schops (3), Łukasz Perłowski (1) i Paweł Rusek (L)

MVP: Mateusz Mika

 

Sobota – 24.02.2018 – godz. 14.45

Jastrzębski Węgiel – Indykpol AZS Olsztyn 3:0 (36:34, 25:20, 26:24)

Składy zespołów:

Jastrzębski Węgiel: Muzaj Maciej (25), Boruch Damian (4), Derocco Jason (6), Kampa Lukas (5), Sobala Wojciech (10), Oliva Salvador Hidalgo (19), Popiwczak Jakub (L) oaz Quiroga Rodrigo (2), Ernastowicz Marcin (1),

Indykpol AZS Olsztyn: Hadrava Jan (17), Zniszczoł Miłosz (5), Andringa Robbert (4), Kochanowski Jakub (8), Woicki Paweł, Rousseaux Tomas (9), Żurek Michał (L) oraz Kańczok Mateusz, Pliński Daniel (3), Scheerhoorn Blake, Buchowski Adrian (1)

MVP: Maciej Muzaj

 

Sobota – 24.02.2018 – godz. 17.00

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Łuczniczka Bydgoszcz 3:1 (22:25, 25:17, 25:17, 25:15)

Składy zespołów:

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle: Zatorski Paweł (L), Szymura Rafał (11), Toniutti Benjamin (4), Buszek Rafał (13), Wiśniewski Łukasz (11), Bieniek Mateusz (5), Torres Maurice (18) oraz Rejno Krzysztof (3), Semeniuk Kamil

Łuczniczka Bydgoszcz: Ananiev Metodi (12), Goas Edgardo, Gryc Paweł (12), Szalacha Michał (3), Filipiak Bartosz (24), Kowalski Adam (L), Sacharewicz Mateusz (5) oraz Jurkiewicz Wojciech, Gorchaniuk Yevgenii (2), Sieńko Piotr, Bieńkowski Krzysztof, Bobrowski Kacper, Kowalski Wojciech (L), Akala Patryk

 MVP: Maurice Torres

 

Sobota – 24.02.2018 – godz. 17.00

BBTS Bielsko-Biała – ONICO Warszawa  3:1 (25:23, 25:20, 22:25, 25:22)

Składy zespołów:

BBTS Bielsko-Biała: Tarados Vieczeslav (9), Siek Wojciech (7), Łukasik Piotr (16), Cedzyński Bartosz (9), Peacock Harrison (2), Krikun Oleg (28), Marek Kajetan (L), Jaglarski Dominik (L), Macionczyk Jarosław, Bucki Jakub, Janeczek Bartosz, Gaca Mariusz, Piotrowski Tomasz

ONICO Warszawa: Kowalczyk Jakub (6), Brizard Antoine (2), Wrona Andrzej (10), Samica Guillaume (7), Gjorgiew Nikola (19), Włodarczyk Wojciech (16), Wojtaszek Damian (L), Warda Sebastian (2), Firlej Jan, Gruszczyński Jędrzej (1)

MVP: Oleg Krikun

 

Sobota – 24.02.2018 – godz. 17.00

Aluron Virtu Warta Zawiercie – Cuprum Lubin 2:3 (25:14, 20:25, 17:25, 25:23, 10:15)

Składy zespołów:

Aluron Virtu Warta Zawiercie: Swodczyk Łukasz (10), de Leon Guimaraes da Silva Hugo (17), Bociek Grzegorz (24), Pająk Grzegorz (6), Smith David (8), Patak Matej (13), Koga Taichiro (L) oraz Andrzejewski Krzysztof (L), Marcyniak Mariusz, Kaczorowski Łukasz (1), Popik Kacper (1),

Cuprum Lubin: Kaczmarek Łukasz (20), Taht Robert (18), Gunia Dawid (10), Biegun Filip (7), Masny Michał, Hain Piotr (12), Kryś Marcin (L) oraz Gorzkiewicz Maciej, Patucha Adrian

MVP: Łukasz Kaczmarek

Sobota – 24.02.2018 – godz. 17.00

Espadon Szczecin – MKS Będzin 1:3 (25:22, 22:25, 17:25, 19:25)

Składy zespołów:

Espadon Szczecin: Kluth Bartłomiej (18), Duff Justin (4), Kowalski Tomasz (3), Wika Marcin (14), Gawryszewski Bartosz (6), Menzel Jeffrey (13), Mihułka Adrian (L) oraz Gałązka Janusz (3), Tervaportti Eemi

MKS Będzin: Waliński Marcin (17), Ratajczak Artur (9), Klobucar Jan (1), Seif Jonah (5), Grzechnik Bartłomiej (9), Araujo Rodrigues Rafael (24), Potera Michał (L) oraz Peszko Jakub (4), Faryna Rafał

MVP: Rafael Araujo

 

Niedziela – 25.02.2018 – godz. 14.45

Dafi Społem Kielce – GKS Katowice 0:3 (18:25, 23:25, 23:25)

Składy zespołów:

Dafi Społem Kielce: Stępień Przemysław, Schamlewski Mariusz (6), Wachnik Jakub (14), Pawliński Maciej (7), Dokić Tomislav (6), Morozau Maksim (5), Czunkiewicz Mateusz (L) oraz Szymański Jakub (6), Nalobin Aleksiej, Superlak Michał, Adamski Piotr, Łapszyński Łukasz (3)

GKS Katowice: Komenda Marcin (2), Butryn Karol (18), Kapelus Serhiy (6), Pietraszko Paweł (5), Kohut Emanuel (11), Quiroga Gonzalo (14), Mariański Bartosz (L) oraz Stelmach Kacper, Witczak Dominik (1), Stańczak Adrian (L)

MVP: Marcin Komenda

 

Niedziela – 25.02.2018 – godz. 18.00

PGE Skra Bełchatów – Cerrad Czarni Radom 3:2 (25:23, 18:25, 18:25, 25:22, 15:12)

Składy zespołów:

PGE Skra Bełchatów: Srećko Lisinac (10), Mariusz Wlazły (13), Wiktor Nowak (2), Karol Kłos (9), Bartosz Bednorz (14), Milad Ebadipour (19), Kacper Piechocki (L) oraz Patryk Czarnowski, Nikolay Penchev (1)

Cerrad Czarni Radom: Dmytro Teryomenko (11), Dejan Vincic (5), Wojciech Żaliński (26), Norbert Huber (6), Tomasz Fornal (9), Kamil Kwasowski (12), Dustin Watten (L) oraz Jakub Ziobrowski (2), Kamil Droszyński, Jakub Rybicki (9)

MVP: Milad Ebadipour

inf.własna

fot. CEV

Facebook Comments