Rada Nadzorcza plusligowego przedstawiciela radomskiej siatkówki podjęła decyzję o wyborze nowego prezesa klubu. Został nim dotychczasowy drugi szkoleniowiec Cerrad Czarnych Radom. Jest on doskonale znaną postacią w radomskim środowisku siatkarskim. Pełnienie funkcji rozpocznie 1 lipca.

Przewodniczący Rady Nadzorczej WKS Czarni Radom S.A. Janusz Dasiewicz podkreślił na specjalnie zwołanej konferencji prasowej, że decyzja ta została podjęta jednogłośnie – Okres trzech miesięcy pracy Pana Leszka Figarskiego już powoli mija. W związku z tym, na naszym posiedzeniu w dniu 22 czerwca, jednogłośnie na nowego prezesa spółki akcyjnej WKS Czarni, wybraliśmy Pana Wojciecha Stępnia.

Chciałbym podziękować za zaufanie. Mogę obiecać, że będę robił wszystko, aby klub i dyscyplina się rozwijały. Jestem związany z radomską siatkówką od blisko 27 lat. Byłem świadkiem największych osiągnięć klubu, a także jego upadku. Miałem również swój wkład przy odbudowie radomskiej potęgi i teraz wraz z zarządem i sponsorami, chcemy jeszcze bardziej rozwinąć siatkówkę w naszym mieście – zapewnił nowy prezes radomskiego klubu.

źródło: Cerrad Czarni Radom