Aluron Virtu Warta Zawiercie pokonało przed własną publicznością Cuprum Lubin 3:1. Gospodarze dość pewnie zwyciężyli w dwóch pierwszych partiach i wydawało się, że mecz zakończy się po trzech setach. Cuprum Lubin zerwało się do walki w trzeciej partii, w której ograli przeciwników aż 25:15. Jurajscy Rycerze opanowali nerwy i wygrali czwartego seta, a tym samym cały mecz. MVP spotkania wybrano Michała Masnego.

Aluron Virtu Warta Zawiercie – Cuprum Lubin 3:1 (25:22, 25:20, 15:25, 25:23)

Aluron Virtu Warta Zawiecie: Waliński (17), Rejno (11), Malinowski (20), Gawryszewski (5), Semeniuk (16), Masny (1), Koga (L) oraz Dosanjh, Żuk (1) i Bociek

Cuprum Lubin: Marcyniak (10), Toobal (3), Grobelny (3), Smoliński (3), Yanagida (24), Ziobrowski (24), Gruszczyński (L) oraz Boruch, Gorzkiewicz, Wachnik (1), Biegun (4) i Makoś (L)

źródło: plusliga.pl