To już pewne! Były trener reprezentacji Polski, Stephane Antiga poprowadzi od nowego sezonu siatkarzy ONICO AZS Politechniki Warszawskiej. W przyszłym tygodniu Francuz zostanie oficjalnie zaprezentowany na konferencji prasowej. Kontrakt ze stołecznym klubem zostanie podpisany na dwa lata. 

Informację o tym, że Stephane Antiga już na pewno poprowadzi warszawski zespół potwierdziła prezes klubu, Jolanta Dolecka. – Spotkanie z dziennikarzami odbędzie się w przyszłym tygodniu w środę lub czwartek. Dzień, godzinę i miejsce jeszcze ustalamy. W błysku fleszy podpiszemy umowę, która jest już przygotowana i zaakceptowana przez wszystkie strony – powiedziała w rozmowie z „Przeglądem Sportowym”.

Stephane Antiga będzie łączył obowiązki trenera Inżynierów z funkcją selekcjonera reprezentacji Kanady. – Praca na dwa etaty to coś, co rozważałem od dłuższego czasu. Nie twierdzę, że będzie mi łatwo, bo oznacza to cały rok ciężkiej pracy bez wakacji od siatkówki. Mogę jednak zapewnić, że jestem gotowy – powiedział Francuz jeszcze podczas trwania negocjacji z klubem.

Dyrektorem sportowym ONICO AZS Politechniki zostanie zaś Paweł Zagumny, który 8 kwietnia rozegra swoje pożegnalne spotkanie. Stołeczny klub przygotował z tej okazji wiele atrakcji, chcąc godnie pożegnać mistrza. – Będzie mi brakowało tych emocji, ale wieku nie da się oszukać – przyznaje żywa legenda polskiej siatkówki.

źródło: przegladsportowy.pl